Kist

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinem&masal tarafından oluşturulan Kist başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 525 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kist
Konbuyu başlatan Sinem&masal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sinem&masal

Esma nur ktbs

Kayıtlı Üye
rank
Yumurtalıkların da hem kist olup hem hamile olan varmı? Sizce bebeğime zarar gelirmi doktor bebeğin de sende tehlikedesin dedi ne yani bir kist için ikimizde ölücekmiyiz daha önceki doktorum kist var bile demedi
Benim arkadaşımın rahimde kist vardı doktor önerisi ile bebek yaptı doğumda temizlenir dedi ama sanırım yumurtalık kisti rahimden farklı birşey başka bir doktora görün fikir al canım hemen en kötüyü düşünme

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşımın tek yumurtasında kist vardı tek yumurtayla hamile kaldı bir problem olmadı sezaryen oldu o zaman kisti alındı

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşımın tek yumurtasında kist vardı tek yumurtayla hamile kaldı bir problem olmadı sezaryen oldu o zaman kisti alındı
Arkadaşlar yanlış anliyosunuz ben zaten hamileyim ve hamilelikten sonra kist oldu benim amacım bebeğime zarar gelirmi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim arkadaşımın rahimde kist vardı doktor önerisi ile bebek yaptı doğumda temizlenir dedi ama sanırım yumurtalık kisti rahimden farklı birşey başka bir doktora görün fikir al canım hemen en kötüyü düşünme
Benim hamilelikten önce olmadı hamilelikten sonra oldu

Tüm sayfalar yüklendi.