Kıyamet yakın

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Azranurun annesi tarafından oluşturulan Kıyamet yakın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,981 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kıyamet yakın
Konbuyu başlatan Azranurun annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayshe❣️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İnşallah 🙏 çünkü içeride bakılıyorlar düpedüz yiyor içiyor yaşıyorlar o yavrucak daha hayata başlamadan hayattan koptu düşündükçe deliriyorum nasıl eziyet etmişler ısırık izi doluymuş her yanı eziyet etmişler ya insan değil bunlar yaşamayı hak etmiyorlar 😣😣
Allah'ım inşallah başka bir şey yapmaya yeltenmemislerdir🥺🥺minicik bedene ya Rabbim sorar elbet ya bu dünyada ya ahirette

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Allah'ım inşallah başka bir şey yapmaya yeltenmemislerdir🥺🥺minicik bedene ya Rabbim sorar elbet ya bu dünyada ya ahirette
Valla yaptıkları iş malum ama inşallah başka niyetler beslememişlerdir ufacık bebeğe 😣 Allah haklarından gelsin ama ben anneye de fena kıl oldum o kadını da içim almadı ona da güvenemedim 😠

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
SDib Valla yaptıkları iş malum ama inşallah başka niyetler beslememişlerdir ufacık bebeğe 😣 Allah haklarından gelsin ama ben anneye de fena kıl oldum o kadını da içim almadı ona da güvenemedim 😠
Aynen öyle kadin polisi ariyacaj yere eski kocasını arıyor fuhuşa zorlandım diyor lan çocuğu kurtarmak için insan her şeyi yapar

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle kadin polisi ariyacaj yere eski kocasını arıyor fuhuşa zorlandım diyor lan çocuğu kurtarmak için insan her şeyi yapar
Bide kaç kere imkanı olmuş hastaneye götürmüşler bebeği beyin kanaması riskiyle yoğun bakımda yatmış o zaman niye dememiş bir polise doktora hemşireye yani bilmiyorum inandırıcı gelmedi bana ama tabi Allah bilir ama yavrucak öldü gitti bide ne eziyetlerle Allah'ım başımıza vermesin büyük konuşmak istemem ama böyle birşey olsa ben kendimi öldürürüm yavrum benim yüzümden öldü diye 😣😣 o acıyla yaşanmaz ki daha

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar