Kız anneleri buraya

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zehra olcan tarafından oluşturulan Kız anneleri buraya başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,224 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kız anneleri buraya
Konbuyu başlatan Zehra olcan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Filiz068283

Zehra olcan

Kayıtlı Üye
rank
Kız bebek bekleyen anneler ne gibi belirtiniz oldu ben çok merak ediyorum oğluma hamileyken yaşamadıklarımi bu hamilelikte yaşadım tecrübeli anneler buraya

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Kız bebek bekleyen anneler ne gibi belirtiniz oldu ben çok merak ediyorum oğluma hamileyken yaşamadıklarımi bu hamilelikte yaşadım tecrübeli anneler buraya
Oglumda çok kusuyordum ilac bile fayda etmiyordu acillik oluyordum kizimdada ilac icsemde bulantim coktu bj yuzden bisey yiyip icemiyordum bulanti gectikten sonra sürekli aci eksi yemekler tuzlu yemekler daha cok istedi canim oglumda sürekli tatli seyler istiyordum oglanda cok uyuyordum sürekli uykum vardi kizda ise gece gündüz uyku yok gozumde bunda karnim top gibi oglanda yaygın di herkes kiz diyordu oglan oldu bundada erkek diyo ama kiz ,🤣

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Bende oğlumda çok rahattım kızımda tüm hamileliğim aç geçti neredeyse çok zorladı oğlumda 16 kilo almıştım kızımda şu ana kadar sadece 4 kilo aldım belki bazı annelerde farklıdır ama bende çok ama çok zor geçti

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Oğlumda yaşadığım ne varsa kızımda da yaşadım kusmadim tatlı yedim öyle güzel rahat geçti çok şükür değişiyor bünyeden bünyeye

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Oqlmda bisey yasamadm abartılı sadece salataliktan tikisinmstim. Wucudumda deqisim olmamıştı ama kızımda Benim wucut dilim belli etti kuşum sol qöqsüm saqdan büyüktü. Göqus uçlarım çok fena koyulasmisti. Çok miqde bulantim oldu we sarımsak soqana tiksintim oldu kokusuna dahi qoruntusne tahammülüm yoktu.

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
İlk gebeliğim benim o sebeple farklarını bilemiyorum ama kız bebekler daha çok mide bulantısı yapar ve kusturur derler

Zehra olcan

Kayıtlı Üye
rank
Oqlmda bisey yasamadm abartılı sadece salataliktan tikisinmstim. Wucudumda deqisim olmamıştı ama kızımda Benim wucut dilim belli etti kuşum sol qöqsüm saqdan büyüktü. Göqus uçlarım çok fena koyulasmisti. Çok miqde bulantim oldu we sarımsak soqana tiksintim oldu kokusuna dahi qoruntusne tahammülüm yoktu.
Çok teşekkür ederim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende oğlumda çok rahattım kızımda tüm hamileliğim aç geçti neredeyse çok zorladı oğlumda 16 kilo almıştım kızımda şu ana kadar sadece 4 kilo aldım belki bazı annelerde farklıdır ama bende çok ama çok zor geçt

Çok teşekkür ederim

Kübra çelik

Kayıtlı Üye
rank
Oğlumda bulantı yoktu.bunda bulantı.baş ağrısı. Sırt ağrısı.nabzim yüksek.ilk defa böyle oluyorum.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar