Kız anneleri kaçıncı haftada sancınız geldi ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miroşunannesi tarafından oluşturulan Kız anneleri kaçıncı haftada sancınız geldi ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,344 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kız anneleri kaçıncı haftada sancınız geldi ?
Konbuyu başlatan Miroşunannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 melek annesiyim

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
Kız çocuğu erkekten daha erken doğar derler merak ediyorum benimde kasılmalarım bu hafta itibariyle daha da arttı (37.haftamdayım) ve aşağı baskı hissediyorum merak ettim kaçıncı hafta gibi gelmek ister kızım acaba 🥰
Kişiden kişiye değişir bence benim kızım 40 + 1 de doğdu ama geçenler de bı arkadaş da 38 haftalık kendi normal bir şekilde doğum yaptı

Deryaaa

Kayıtlı Üye
rank
Cnm kızımı 36 hafta 3600 oğlumu 35 haftada 3000sağlıklı olsunda ne zaman olsa olsun zamanı gelince olur anlarsın zaten

Miroşunannesi

Kayıtlı Üye
rank
Kilolu olması doguma alınması için gerçeli bir sebep değil. Normal dogumda doğuma alınması için tek sebep yeterli açılmanın olması ve dogum belirtilerinin başlaması
Yaa bilmiyodum. Hayırlısı olsun inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet normal dogum cok guzel bi dogumum oldu gece 2 de hastaneye gittim sabah 8 de dogum gerceklesti 🥰
Maşallahh darısı başımaa çok aminn 🥰❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm kızımı 36 hafta 3600 oğlumu 35 haftada 3000sağlıklı olsunda ne zaman olsa olsun zamanı gelince olur anlarsın zaten
Sağlıklı olsunlar da tabii ki 🥰 insallah anlarım 😂

Kaderconka

Kayıtlı Üye
rank
Kız çocuğu erkekten daha erken doğar derler merak ediyorum benimde kasılmalarım bu hafta itibariyle daha da arttı (37.haftamdayım) ve aşağı baskı hissediyorum merak ettim kaçıncı hafta gibi gelmek ister kızım acaba 🥰
Ben 39+5 te dogum yaptım ara ara sancılarınızın gidip gelmesi kasılmalar normal . Benimde aynıydı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar