Sorum var Kız bebek kime benzer

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alid52 tarafından oluşturulan Kız bebek kime benzer başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 542 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kız bebek kime benzer
Konbuyu başlatan Alid52
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'm 💜

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Kızlar kız bebek sizce kime benzer anneye mi babaya mı 🙆🏻‍♀️
Valla benim bildiğim biraz anneden biraz babadan alır benzerliğini ama her bebekte aynı olmuyo.🥰
Doğunca ya anasının yada babasının kopyası oluyor büyüdümüde aynı sekil

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
İlginç bir soru ama Allah kime isterse ona benzer genelde iki çocuğun varda biri anne biri babaya benziyor tabi bilinmez bu çıkınca görürsün 🤭🤭
Abla Bir de böyle bir şey var hamileyken eşine karşı sevgin artıyorsa bebek eşine benziyor ama azalma varsa sana benziyor ben kendimde bunu gördüm 🤣🤣

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar kız bebek sizce kime benzer anneye mi babaya mı 🙆🏻‍♀️
İlginç bir soru ama ortaya karışık bence 😂😂. Oğlum 2 yaşında saç yüz tipi aynı babası ama kulağı burnu tıpkı ben 😂😂. Kızımın 35 haftalık yüzünü gördüm dün burnu bana benziyor çene yapısı bana benziyor 😂😂. Dudağı babası gibi dolgun duruyor bakalım doğunca göreceğiz tam olarak . Oğlum ilk doğduğunda tıpatıp bendi saçları bile siyahtı 6. Ayından sonra bir döndü sapsarı oldu 😂😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızım benimleyken bana babasının yanındayken ona benziyormuş öyle diyorlar 😃😃😃😃😃
Kayrayı bana aile bireyleri alsa benzetmiyor burnu hariç 😂😂ama sokakta babasını görmeyen herkes ay aynı sen diyor birde babasını görseler hık demişti burnundan düşmüş derler sanırım . Şuan ki duam da kızım abisine benzesin en azından saç rengi 😍😍

Tüm sayfalar yüklendi.