Sorum var Kız bebek kime benzer

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alid52 tarafından oluşturulan Kız bebek kime benzer başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 536 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kız bebek kime benzer
Konbuyu başlatan Alid52
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'm 💜

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Sana benzesin aynaya bakta senin yüzün doğal güzel zaten bu makyaj olmayınca yuzu güzel olanlara imreniyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim kızım da çok cazgır aynı baba
Ay bizde tatarlık var sülalede hep gözler çekik dudak yok bende dudağı gözü büyük olanlara çok imreniyorum 🥺

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sana benzesin aynaya bakta senin yüzün doğal güzel zaten bu makyaj olmayınca yuzu güzel olanlara imreniyorum

Benim kızım da çok cazgır aynı baba
Yaa çok teşekkür ederim canım . Makyaj yapmaktan nefret ederim 😂😂ve açık söylemek gerekirse asla beceremem .

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kız bende sürme rumel çok severim oda abdest alırken akıyor sinir oluyom

🤔🤔🤔
Ben tek rimel canım 😂😂ama onu da sadece eşimle yemeğe çıkarken sürerim yada düğünlerde

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Bana da öyle derlerdi ama benim annemle de babam birbirine benziyor halbuki biri İzmirli öteki Eskişehir 😅
Evlenecek çiftler benzer derler ben inanıyorum yakınlarımda evli olanların hepsini inceledim bekarken cidden çok var biz de eşimle benziyoruz birbirimize sadece onun gözleri renkli ay ben ilk tanıştığımız zaman fark etmemiştim gözlerini kendi söyledi ne zaman soracaksın rengini demişti ben de aaaa cidden renkliymiş demiştim 😅 dün gibi her şey

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Evlenecek çiftler benzer derler ben inanıyorum yakınlarımda evli olanların hepsini inceledim bekarken cidden çok var biz de eşimle benziyoruz birbirimize sadece onun gözleri renkli ay ben ilk tanıştığımız zaman fark etmemiştim gözlerini kendi söyledi ne zaman soracaksın rengini demişti ben de aaaa cidden renkliymiş demiştim 😅 dün gibi her şey
Bu kadar dikkatsiz olamazsın 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.