Sorum var Kız bebek kime benzer

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alid52 tarafından oluşturulan Kız bebek kime benzer başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 528 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kız bebek kime benzer
Konbuyu başlatan Alid52
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'm 💜

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Bu kadar dikkatsiz olamazsın 😂😂
Yok be utanıyordum 🫣 dikkatsizlikten değil kaçamak bakış atıyordum ama gözlerine bakacak kadar sürmüyordu 😅🤣🤣🤣 ilk aşkım olur da kendileri kız daha 20 yaşındaydım üniversite zaten kurtlar sofrası malum çekiniyor insan hem çok da kaptırmak istemiyordum o yüzden aa kaşın bu aa gözün şu olayı yoktu bende

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yok be utanıyordum 🫣 dikkatsizlikten değil kaçamak bakış atıyordum ama gözlerine bakacak kadar sürmüyordu 😅🤣🤣🤣 ilk aşkım olur da kendileri kız daha 20 yaşındaydım üniversite zaten kurtlar sofrası malum çekiniyor insan hem çok da kaptırmak istemiyordum o yüzden aa kaşın bu aa gözün şu olayı yoktu bende
Katılıyorum bu konuda 😂😂. Elini veren kolınu kaptırıyor ünide hoş insanı da önemlş .

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Katılıyorum bu konuda 😂😂. Elini veren kolınu kaptırıyor ünide hoş insanı da önemlş .
Sorma öyle olaylar anlatılıyordu ki gel de çekinme eşimin bir ev arkadaşı varmış evli kadınlarla gönül eğlendiriyormuş uzun süre güven problemi yaşadım arkadaş çevresi yüzünden sonra evden çıkıp benim kaldığım yurda yakın bir yurda taşınınca daha iyi olduk aklım almıyordu insanların genişliklerini sınıf arkadaşlarım vardı kızlı erkekli birbirlerine yatıya gidiyorlardı beni de çağırdılar kaç kez de uzaklaştım şimdi pek arkadaşım yok olan da az öz şükürler olsun arkadaş ortamı çok önemli

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Evlenecek çiftler benzer derler ben inanıyorum yakınlarımda evli olanların hepsini inceledim bekarken cidden çok var biz de eşimle benziyoruz birbirimize sadece onun gözleri renkli ay ben ilk tanıştığımız zaman fark etmemiştim gözlerini kendi söyledi ne zaman soracaksın rengini demişti ben de aaaa cidden renkliymiş demiştim 😅 dün gibi her şey
Utanıp bakamamışsın yüzüne ben de çok yaparım onu ahahah 😂😂 Renkli gözlü olmak ne güzel 🫠 benim anne tarafı da hep renkli gözlü dedem yeşil anneannem yeşil annemin kuzenleri masmavi ama biz gitmişiz baba tarafına çekmişiz 🥺 çamaşır makinesine bi siyah atarsın hepsini boyar o hesap 😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sorma öyle olaylar anlatılıyordu ki gel de çekinme eşimin bir ev arkadaşı varmış evli kadınlarla gönül eğlendiriyormuş uzun süre güven problemi yaşadım arkadaş çevresi yüzünden sonra evden çıkıp benim kaldığım yurda yakın bir yurda taşınınca daha iyi olduk aklım almıyordu insanların genişliklerini sınıf arkadaşlarım vardı kızlı erkekli birbirlerine yatıya gidiyorlardı beni de çağırdılar kaç kez de uzaklaştım şimdi pek arkadaşım yok olan da az öz şükürler olsun arkadaş ortamı çok önemli
Ya benim çevremde de çok vardı ben sınıfta yabani gibiydim o yüzden kimin eli kimin cebinde belli değildi 🤦🏻‍♀️. Ondan üniye ait pek arksdaşım yoktur hatta hiç yok 😂😂

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kız bebek sizce kime benzer anneye mi babaya mı 🙆🏻‍♀️
Valla canım genlerle alakalı🤣🤣🤣ama şuna inanıyorum en çok kimi kınarsan yada bakarsan ona benziyor🤣🤣🤣ben ilk kızımda eşime çok baktım kızım karakter huy hareket tip hepsi babası şimdi ikinci kızıma hamileyim bu hamileliğimde kocamın suratına hiç bakmadım kendime baktım hep inşallah bu bana benzer 5 gün sonra doğuracağım bakalım bana benzerse yazarım buraya🤣🤣🤣🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim oğluşum bana hiç benzemiyor
Hülyam bence umut senin fotokopin enişteyi görmedim ama bence aynı sen umut

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Valla canım genlerle alakalı🤣🤣🤣ama şuna inanıyorum en çok kimi kınarsan yada bakarsan ona benziyor🤣🤣🤣ben ilk kızımda eşime çok baktım kızım karakter huy hareket tip hepsi babası şimdi ikinci kızıma hamileyim bu hamileliğimde kocamın suratına hiç bakmadım kendime baktım hep inşallah bu bana benzer 5 gün sonra doğuracağım bakalım bana benzerse yazarım buraya🤣🤣🤣🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hülyam bence umut senin fotokopin enişteyi görmedim ama bence aynı sen umut
Kuzum cevredekiler babası diyor 😏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar