Kiz bebek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kumsalın annesi tarafından oluşturulan Kiz bebek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,196 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kiz bebek
Konbuyu başlatan Kumsalın annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ciçiş örgüler
B

Birmelek

Guest
Deli gibi tatlı yedim hala öyleyim hiç ekşi yiyemiyorum. Hiç bulantım olmadı normal de kız çocuklarında daha çok bulantı olur derler bilimsel olarak bile araştırmışlar ama bende olmadı 🤭🤷🏻‍♀️

Kiz bebeğe hamile olanlar belirtileriniz neler yediginiz seyler neler
Eşki ister sürekli canın ben kendimden biliyorum aşırı eşki yiyordum şuan çok yok aserme zamanını gectik😁limon goruk sumak eskisi ben bunları çok yedim şuanda tatlı yiyorum değişik biraz ama kızım olacak inşallah kuzum hakkında hayırlısı olsun inşallah 😍🥰

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Canim bende oglanlarda hep tatli yerdim kızda tam tersi tatlıdan tiksindim normalde tatliyi cok seven ven tatlıdan tiksindim hep eski aserdim kızımda ve kalçalarim büyüdü oglanlarda buyumemisti ve kızda hep mide bulantısı oldu oglanlarda tam tersi cok rahat
bir hamilelik gecirdim oglanlarda guzellestin kızımda cirkinlestim ama herkezinki farklı olabilir tabiki

Tüm sayfalar yüklendi.