Kız ismi çok kararsızım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ecrin Su prensesim tarafından oluşturulan Kız ismi çok kararsızım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,090 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kız ismi çok kararsızım
Konbuyu başlatan Ecrin Su prensesim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Muhammed'in Annesi

Ecrin Su prensesim

Kayıtlı Üye
rank
Benim büyük kızımın adı da ecrin küçüğünün ceylin. Şimdi 3. Kızımızı bekliyoruz kızlar kendi isimleriyle de uyumlu olsun diye Ece istiyorlar

Benim büyük kızımın adı da ecrin küçüğünün ceylin. Şimdi 3. Kızımızı bekliyoruz kızlar kendi isimleriyle de uyumlu olsun diye Ece istiyorlar

İsimleriyle büyüsünler hepside çok güzel isimleri
Rabbim öncelikle sağ salim kavuşmanız nasip etsin kazasız belasız🤲🏻
Evin Azra💞 çok güzel bence
Amin Allah razı olsun canım çoğunluk evin Azra dedi galiba evin Azra koycm eşimin de gönlü olsun çok teşekkür ederim canım 😘❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bence iki isim koyun evin eslina çok uyumlu 😍be çok güzel gerçekten😍
Evin eslina ikisi biraz sor söylenir bende öyle düşündüm ama dil kolay dönmüyor teşekkür ederim canım

Merhaba arkadaşlar benim bı tane kızım var iki yaşında ismi Ecrin su anlamı Allah'ın hediyesi demek 6 sene sonra oldu o yüzden gerçekten benim için Allah'ın hediyesi oldu ismini ben koydum şimdi ikinci prensesim olacak inşallah Allah nasip ederse eşim isim konusunu bana bıraktı kız isimlerini sen koy diyor erkek olursa ben koyarım diyor
evin Azra diye düşündüm eşim evin ismini çok istiyor anlamı aşk demek Azra da yanmayan bı isim olduğu için koymak istiyorum bide eslina çok hoşuma gidiyor kendini Allah'a adayanlara eslina diyorlarmış peygamber zamanında yarın gidip gün alcaz sezeryan için erken doğum riskm var ve hala bi karar veremedim sizce hangisi güzel çok uzun oldu kusura bakmayın
Bence evin Azra çok güzel canım rabbim hayırlısı ile sağlıkla kucağına almayi nasip etsin inşallah 🤲🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar benim bı tane kızım var iki yaşında ismi Ecrin su anlamı Allah'ın hediyesi demek 6 sene sonra oldu o yüzden gerçekten benim için Allah'ın hediyesi oldu ismini ben koydum şimdi ikinci prensesim olacak inşallah Allah nasip ederse eşim isim konusunu bana bıraktı kız isimlerini sen koy diyor erkek olursa ben koyarım diyor
evin Azra diye düşündüm eşim evin ismini çok istiyor anlamı aşk demek Azra da yanmayan bı isim olduğu için koymak istiyorum bide eslina çok hoşuma gidiyor kendini Allah'a adayanlara eslina diyorlarmış peygamber zamanında yarın gidip gün alcaz sezeryan için erken doğum riskm var ve hala bi karar veremedim sizce hangisi güzel çok uzun oldu kusura bakmayın
Elvin duymuştum ama evin değişik bir isimmiş, 🥰

Ecrin Su prensesim

Kayıtlı Üye
rank
Bence evin Azra çok güzel canım rabbim hayırlısı ile sağlıkla kucağına almayi nasip etsin inşallah 🤲🥰
Amin Allah razı olsun 😘❤️

Seslenen kişiler iki ismi birden mi söyler sanmıyorum
Kızıma Ecrin su diye sesleniyoruz evin Azra iki isimle kolay çağırılır ama evin eslina ikisi aynı anda kullanılamaz ancak bi tane isimle seslenilir

Seslenen kişiler iki ismi birden mi söyler sanmıyorum
Kızıma Ecrin su diye sesleniyoruz evin Azra iki isimle kolay çağırılır ama evin eslina ikisi aynı anda kullanılamaz ancak bi tane isimle seslenilir

Ozlem5858

Kayıtlı Üye
rank
Kiz onceden deseydin bende koyardim bu isimlerden birini 😂😂 gercekten ikiside cok hos geliyo kulaga ama esininde gonlu olsun evin azra koy bence

Ecrin Su prensesim

Kayıtlı Üye
rank
Kiz onceden deseydin bende koyardim bu isimlerden birini 😂😂 gercekten ikiside cok hos geliyo kulaga ama esininde gonlu olsun evin azra koy bence
Teşekkür ederim canım eşime bu isimleri söyleyince evin ismini çok beğendi yazık hep ben isim koyuyorum 😄beğendiği olsun gönlü olsun ve çoğunluk bu ismi beğendi bende kararımı verdim evin Azra koycm Allah hepinizden razı olsun gerçekten çok yardımcı oldunuz 😍❤️

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Teşekkür ederim canım eşime bu isimleri söyleyince evin ismini çok beğendi yazık hep ben isim koyuyorum 😄beğendiği olsun gönlü olsun ve çoğunluk bu ismi beğendi bende kararımı verdim evin Azra koycm Allah hepinizden razı olsun gerçekten çok yardımcı oldunuz 😍❤️
İsmiyle yaşasın sağlıkla kavuş canım 🤍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar