Kız ismi önerirmisiniz

• Konbuyu başlatan Sedef7447
  • Toplam 12 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sedef7447 tarafından oluşturulan Kız ismi önerirmisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,314 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kız ismi önerirmisiniz
Konbuyu başlatan Sedef7447
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mine B.

Balığın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bi oğlum var şimdi birde kızım olacagini ogrendim oğlumun adı Eymen kız için hiç birşey gelmiyor aklıma fikir verirmisiniz
Benimde bir oğlum var Mehmet adı teyzesi bı kızım olucak oğlumla uyumlu olsun diye melek istedim oğlum beğenmedi bende kendime uygun Helin istedim Helin koyucam sende Eymen e uyumlu olsun istersen Eymen 💕eylem olabilir

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Bi oğlum var şimdi birde kızım olacagini ogrendim oğlumun adı Eymen kız için hiç birşey gelmiyor aklıma fikir verirmisiniz
Kendi ismimi çok seviyorum İKLİM 😄😊😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Esila da güzel hem naif hem kibar yeğenimin ismi onunda erkek kardeşinin ismi Eymen 😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Esila da güzel hem naif hem kibar yeğenimin ismi onunda erkek kardeşinin ismi Eymen 😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar