Kızçeler bana bir bilgi cinsiyeti nedir sizce 🐣🤭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Beybisi tarafından oluşturulan Kızçeler bana bir bilgi cinsiyeti nedir sizce 🐣🤭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,642 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızçeler bana bir bilgi cinsiyeti nedir sizce 🐣🤭
Konbuyu başlatan Beybisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Begüm😊

3 melek annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende erkek diyecektim cunki genelde ultrason resimlerinde kiz çocuğu yüz üstü yatar erkek bebek gibi sırt üstü yatmış sasirdim rabbim kolay bir doğum nasip etsin minik prenses hayırlı bereketli gelsin inşallah

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Güzelliklerim Şimdi şöyle bir hafta önce özel hastanede randevum vardı doktorum bebeğin erkek olabileceğini düşündü bir tahmin yürüttü yani, bugün de ikili tarama için devlet hastanesine gittim her şeyi ayrıntılı bir şekilde incelikten sonra doktorum bebeğin kız olduğunu düşünüyorum dedi. kafam allak bullak olduğu sizin bir tahmininiz var mı acaba🥰🥰
Genital bölge aşağı da ise kız hafif çıkıntı varsa erkek diyor doktorlar ultrason videolarına bakarsan . Takip ettiğim doktor var Instagram dan docdrmfk diye o video yapmıştı seninki kıza benzettim bende aynı videodaki gibi

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Çok kararsız kaldım ya🤔🤔😂
Güzelliklerim Şimdi şöyle bir hafta önce özel hastanede randevum vardı doktorum bebeğin erkek olabileceğini düşündü bir tahmin yürüttü yani, bugün de ikili tarama için devlet hastanesine gittim her şeyi ayrıntılı bir şekilde incelikten sonra doktorum bebeğin kız olduğunu düşünüyorum dedi. kafam allak bullak olduğu sizin bir tahmininiz var mı aca

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Güzelliklerim Şimdi şöyle bir hafta önce özel hastanede randevum vardı doktorum bebeğin erkek olabileceğini düşündü bir tahmin yürüttü yani, bugün de ikili tarama için devlet hastanesine gittim her şeyi ayrıntılı bir şekilde incelikten sonra doktorum bebeğin kız olduğunu düşünüyorum dedi. kafam allak bullak olduğu sizin bir tahmininiz var mı acaba🥰🥰
Bence kız annesi 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.