Kızım 4.5 yaşında ve geceleri bacağı ağrıyo neden

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Ayşenurrr tarafından oluşturulan Kızım 4.5 yaşında ve geceleri bacağı ağrıyo neden başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,686 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Kızım 4.5 yaşında ve geceleri bacağı ağrıyo neden
Konbuyu başlatan Ayşenurrr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mama

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Cnm doktora göster tabi korkacak bişi yok bnm oğlumda da oldu bu 3 yas sonrası hala arada oluyor dr dedi kemikler uzuyo boy atacak o yüzden oluyormus ara sıra 18 yasına kadar böle devam edecek dedi.

Meltem24

Kayıtlı Üye
rank
Büyüme ağrisi diye bi durum var benim kiziminda devamli ağrirdi ovardik durmadan ama romatizmal bi durumda olabilir gene hastaneye gotur mutlaka ihmale gelmez en azindan kafan rahat olur

Ra tu

Kayıtlı Üye
rank
Kızım 4.5 yaşında ve geceleri bacağı ağrıyo bazen ayda bir bazen 2 ayda bir bazen de 2 haftada fln özellikle geceleri çok korkuyorum hastaneye götürmeye Allah korusun kötü bsy der diye çocuğu böyle olan varmı
Çocuklarda da romatizma olabiliyor bazen

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Götürürse yaz canım mutlaka merak ettim yasları aynı neden olurmus dedıgım gibi benim kızımda bazen der bacagam agrıyor diye sonra gecer

Grsl

Kayıtlı Üye
rank
Kızım 4.5 yaşında ve geceleri bacağı ağrıyo bazen ayda bir bazen 2 ayda bir bazen de 2 haftada fln özellikle geceleri çok korkuyorum hastaneye götürmeye Allah korusun kötü bsy der diye çocuğu böyle olan varmı
Acaba büyüme ağrısı olabilir mi. Tabiki bir tahmin doktor a goturmelisiniz en doğrusunu onlar bilir

Mama

Kayıtlı Üye
rank
Vakit kaybetmeden doktora gitmeni öneririm, önemli bir durum olmasa bile yavrunun ağrısını dindirecek öneride bulunur, bir merhem verir en azından... Magnezyum eksikliğine bağlı krampta olabilir geceleri yoğunlukta oluyor mg eksikliğinde bacak krampları. Kendi çocukluğumda bende bu anlamsız ağrıları anımsadım şimdi çocuk olduğum için acısı dayanılmaz gelirdi tabi bilmezdik hastane yolunu muhtemelen büyümeye bağlı kemiklerin uzamasından kaynaklanıyordu. Çocuk hastalıkları başkadır uzmanı bilir, altında başka nedenlerde yatabilir, ihmal etmeyin. Geçmiş olsun!

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.