Sorum var Kızım durmuyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Belinay Annesi tarafından oluşturulan Kızım durmuyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,387 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızım durmuyor
Konbuyu başlatan Belinay Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Belinay Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun valla ben Kastamonu da olduğum halde yanıyorum Adana temelli mahveder insanı
Amin cnm seninde
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Minik Belinay çıkmak istiyor artık annesi çok normal kuzum bol bol dinlen sen kendini çok yorma
Çıkmak istiyor hayırlısı ile tyzesi kusura bakma Kayra beyi soramiyom umarım iyisinizdir ah be kuzum nasıl yormayim ailem Adana'da ama kendilerine hayırları var bana faydaları yok ev işi yemek her işi ben yapiyom eşim calisiyo herşey bana bakiyo bazen öle zor anlar yaşıyom ki iki büklüm iş yapiyom abartmiyom ben beni dusunmuyen ailemi allha haval ediyorum anca doğuma yakın gelirler bıktım vallahi

Elmen0099

Kayıtlı Üye
rank
Amin cnm seninde

Çıkmak istiyor hayırlısı ile tyzesi kusura bakma Kayra beyi soramiyom umarım iyisinizdir ah be kuzum nasıl yormayim ailem Adana'da ama kendilerine hayırları var bana faydaları yok ev işi yemek her işi ben yapiyom eşim calisiyo herşey bana bakiyo bazen öle zor anlar yaşıyom ki iki büklüm iş yapiyom abartmiyom ben beni dusunmuyen ailemi allha haval ediyorum anca doğuma yakın gelirler bıktım vallahi

Amin cnm seninde

Selam canim.
Kac haftadasiniz inanin bende oyleyim butun gun tek oluyorum oglumla bir cok isi bem yapiyorim kayinvalidemler aksam geliyorlar isten.Sizin ailem dediginiz kendi anne babanizmi?
Yoksa kayinvalide falanmi
Allah yardimcimiz olsun canim
33haftayi yarin tamam etcez biz soz kac haftadasiniz

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Amin cnm seninde

Amin Allah razı olsun çiçeğim

Belinay Annesi

Kayıtlı Üye
rank

Selam canim.
Kac haftadasiniz inanin bende oyleyim butun gun tek oluyorum oglumla bir cok isi bem yapiyorim kayinvalidemler aksam geliyorlar isten.Sizin ailem dediginiz kendi anne babanizmi?
Yoksa kayinvalide falanmi
Allah yardimcimiz olsun canim
33haftayi yarin tamam etcez biz soz kac haftadasiniz
A.s cmm 36 haftaligiz babam 7 yıl önce vefat etti annem herkes dahil teyzeler filan ne var faydaları olsa ama gram yokk amin insallh cnm bugün bana ise yarın onlara

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Amin cnm seninde

Ne kusuru balım estağfurullah herkesin derdi var sonuç olarak . Sende ev işi kaçmıyor çok yorma kendini kuzum sana zarar bebeğini düşün. Boşver kuzum Rabbime havale et geç . Allah'ım ağrını sızıntı alsın

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 34. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık kavun büyüklüğünde.
Bebeğin yağ dokusu eğer doğum olursa ısı kontrolünü yapacak düzeye gelmiştir. eğer erken doğum olursa bu haftadan itibaren çok sorun olmadan yaşayabilir. Yorgunluk yeniden sorun olmaya başlar.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 43 cm ağırlıgı 2200 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Belinay Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ne kusuru balım estağfurullah herkesin derdi var sonuç olarak . Sende ev işi kaçmıyor çok yorma kendini kuzum sana zarar bebeğini düşün. Boşver kuzum Rabbime havale et geç . Allah'ım ağrını sızıntı alsın
Saol balım benim anlayışın için yok yormamaya calisiyom cnm yavaş yavaş yapiyom allh bildiği gibi yapsın hepsini cnm insallh kuzum dualarına ihtiyacım var

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Saol balım benim anlayışın için yok yormamaya calisiyom cnm yavaş yavaş yapiyom allh bildiği gibi yapsın hepsini cnm insallh kuzum dualarına ihtiyacım var
Her zaman balım her zaman dualarımdasın geçtn aklım o kadar gitmiş senin eski açtığın posta sen neden kaç gündür girmiyorsun vs yazdım sonra yeni adını görünce dank etti her şey 😂😂 Kayra aklımı başımdan alıyor resmen .rabbim seninde yardımcın olsun inşallah canım tek avazda kurtarsın inslahh 🤲🏻

Bebeğin yağ dokusu eğer doğum olursa ısı kontrolünü yapacak düzeye gelmiştir. eğer erken doğum olursa bu haftadan itibaren çok sorun olmadan yaşayabilir. Yorgunluk yeniden sorun olmaya başlar.

Belinay Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Her zaman balım her zaman dualarımdasın geçtn aklım o kadar gitmiş senin eski açtığın posta sen neden kaç gündür girmiyorsun vs yazdım sonra yeni adını görünce dank etti her şey 😂😂 Kayra aklımı başımdan alıyor resmen .rabbim seninde yardımcın olsun inşallah canım tek avazda kurtarsın inslahh 🤲🏻
Allh razı olsun cansın 💜😍💜💜💜😍😍💐💐😻🌍🌍🌍🌍🌍❤️❤️❤️🍹🍹olur o kdr cnm hamileyken unutkanlık basliyo bebek olunca daha çok olur devamlı aklımız onlarda olcagi için bendede bile oluyo sorun deil balım amin amin insallh artık bu hesabı kullanıyor öncekilere el konuldu😂😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Allh razı olsun cansın 💜😍💜💜💜😍😍💐💐😻🌍🌍🌍🌍🌍❤️❤️❤️🍹🍹olur o kdr cnm hamileyken unutkanlık basliyo bebek olunca daha çok olur devamlı aklımız onlarda olcagi için bendede bile oluyo sorun deil balım amin amin insallh artık bu hesabı kullanıyor öncekilere el konuldu😂😂
Cümlemizden razı olsun kuzum 🤲🏻. Valla ya birde şu hastane İşleri daha da yıprattı bakalım ne zaman hastaneye gitmemey başlayacaz

Elmen0099

Kayıtlı Üye
rank
A.s cmm 36 haftaligiz babam 7 yıl önce vefat etti annem herkes dahil teyzeler filan ne var faydaları olsa ama gram yokk amin insallh cnm bugün bana ise yarın onlara
Ay cok uzuldum Allah mekanin cennet etsin.
Aslinda anneler tam baska oluyolar kizlarina karsi.Belki bilmeden kalbini falan kirmissin canim oncun oyle.

Tüm sayfalar yüklendi.