Kızım emmek istemiyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Ebranur kel tarafından oluşturulan Kızım emmek istemiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 895 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızım emmek istemiyor
Konbuyu başlatan Ebranur kel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️

Ebranur kel

Kayıtlı Üye
rank
Kızım 4.aylik olacak sağ göğsümu normalde istemesse emmiyordu ama bugün sol göğsümu de emmiyor. Mama veriyorum onu da içmiyor. Çıldırmak üzereyim ya napsam olmuyor. Kayısı suyu verdim bunu içermi diye onu içiyor ama beni emmiyor başına gelen varmi nasıl emdirebildiniz

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızım 4.aylik olacak sağ göğsümu normalde istemesse emmiyordu ama bugün sol göğsümu de emmiyor. Mama veriyorum onu da içmiyor. Çıldırmak üzereyim ya napsam olmuyor. Kayısı suyu verdim bunu içermi diye onu içiyor ama beni emmiyor başına gelen varmi nasıl emdirebildiniz
Kuzum emmese bile başka şeyler tattırma başka yiyeceklerin tadını alır ise sütünü içmez sen sabırla emzirmeye bak Allah yardımcın olsun

Hobikahvesi

Kayıtlı Üye
rank
Büyüme atağı geciriyordur sakın ol ve sevgiyle sabırla onu telkin et güzel güzel konuş yeni şeyler öğreniyor ve bu bebekleri çoğunlukla agrasif hırçın yapabiliyor sen kurallarında ısrarcı ol ama sevgi ve sakinlikle memeyi reddedebilir eğer biberon veriyorsan birkaç gün sakın verme duzeldigini gördüğünde tekrar verirsin, bende yakın zamanda geçtim bu süreci ama daha bunun gibi birçok süreç var bize düşen ataklari bilmek farkında olmak ve sevgiyle sabırla sarılmak 🤗🥰

Ebranur kel

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum emmese bile başka şeyler tattırma başka yiyeceklerin tadını alır ise sütünü içmez sen sabırla emzirmeye bak Allah yardımcın olsun
Sagol canım doktora gittim makatinda catlaklik varmış ondan dolayı istemiyormus
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Büyüme atağı geciriyordur sakın ol ve sevgiyle sabırla onu telkin et güzel güzel konuş yeni şeyler öğreniyor ve bu bebekleri çoğunlukla agrasif hırçın yapabiliyor sen kurallarında ısrarcı ol ama sevgi ve sakinlikle memeyi reddedebilir eğer biberon veriyorsan birkaç gün sakın verme duzeldigini gördüğünde tekrar verirsin, bende yakın zamanda geçtim bu süreci ama daha bunun gibi birçok süreç var bize düşen ataklari bilmek farkında olmak ve sevgiyle sabırla sarılmak 🤗🥰
Teşekkür ederim canım

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Canım aç kaldımı mecbur emicek bazen meme reddi olabiliyor bebeklerde sen başka birşey verme sadece emzir emecektir

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
Bizde beş aylık olduk 1 aydır hemen hemen beni hiç emmiyor bnde ne yapacağımı şaşırdım memeyi veriyorum ağzına itiyor ilk defa böyle birsey yasadim

Tüm sayfalar yüklendi.