Kızım emmek istemiyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Ebranur kel tarafından oluşturulan Kızım emmek istemiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 872 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızım emmek istemiyor
Konbuyu başlatan Ebranur kel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızım 4.aylik olacak sağ göğsümu normalde istemesse emmiyordu ama bugün sol göğsümu de emmiyor. Mama veriyorum onu da içmiyor. Çıldırmak üzereyim ya napsam olmuyor. Kayısı suyu verdim bunu içermi diye onu içiyor ama beni emmiyor başına gelen varmi nasıl emdirebildiniz
Yani kuzum bir hasteneye git istersen heegangi bir yerinde bir şey olabilir bu da emmesini tetikler. İnşallah hemen düzelir prenses

Kızım 4.aylik olacak sağ göğsümu normalde istemesse emmiyordu ama bugün sol göğsümu de emmiyor. Mama veriyorum onu da içmiyor. Çıldırmak üzereyim ya napsam olmuyor. Kayısı suyu verdim bunu içermi diye onu içiyor ama beni emmiyor başına gelen varmi nasıl emdirebildiniz
Kesinlikle başka şeyler verme cnm benim kızımda öyle oldu ben uyutup emzirdim başka şeyler verirsen seni emeyi bırakır dikkat et meme redi yapıyor şuan sen pes etme uyut öyle emzir ayağa kalk tipislayarak emzir 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.