Kızım hastalandı başına gelen varmı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Sabriye tarafından oluşturulan Kızım hastalandı başına gelen varmı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,225 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızım hastalandı başına gelen varmı
Konbuyu başlatan Sabriye
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sabriye

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
16524472154004648561516846775230.jpg
16524472154004648561516846775230.jpg
böyle oldu sırtı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bence ateşi fazla daha fazla oyalanmadan doktora gidin geçmiş olsun
Eşim işte çağırdım yerine birinin gelmesini bekliyor teşekkür ederim

Busra90

Kayıtlı Üye
rank

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar üç dört gündür kızım nezleydi dün kustu ve ıshal oldu gecede kustu bu günde kustu ateşi 37 idi şimdi 38.5 olmuş yemek yemiyo şimdi sırtını fark ettim sadece sırtı kıp kırmızı elletmiyo acıyı sanırım 2 yaşına 2 ay kaldı nedir acaba bu bilen yaşayan varmı 🥺
Kuzum çok geçmiş olsun doktora görün hiç vakit kaybetme Allah korusun ateş ilerlemesin

Nisaa

Kayıtlı Üye
rank
Canım cok geçmiş olsun belki şeyde olabilir mesela bazi çocuklarda ateş dışarda vura biliyor mesela biz nezaman hastalansak hemen arkasından yüzümüzde kulamızda yaralar oluşuyor hep ama sen Gine bidr götür göster Ne olur ne olmaz

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar üç dört gündür kızım nezleydi dün kustu ve ıshal oldu gecede kustu bu günde kustu ateşi 37 idi şimdi 38.5 olmuş yemek yemiyo şimdi sırtını fark ettim sadece sırtı kıp kırmızı elletmiyo acıyı sanırım 2 yaşına 2 ay kaldı nedir acaba bu bilen yaşayan varmı 🥺
Geçmiş olsun kuzum şimdi nasıl doktor ne dedi

Çok geçmiş olsun canım götürdünüz mü

CerenEla

Kayıtlı Üye
rank
Hastane çocuk acilleri bağırsak enfeksiyonu salgını ile kaynıyor. Serum ile hemen toparlar. Çok geçmiş olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar