Sorum var Kızım için yardım ederseniz sevinirim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde dilberatalay tarafından oluşturulan Kızım için yardım ederseniz sevinirim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 683 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızım için yardım ederseniz sevinirim
Konbuyu başlatan dilberatalay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

dilberatalay

Kayıtlı Üye
rank
Eşim hasta çalışmıyor benim bebeğim 2aylik keçi sütü veriyorum ona içine su katıp ama önermiyorlar mamada çok pahalı alamıyorum mecbur keçi sütü veriyorum bebeğime lütfen yardım edin 😔 bu bir haftadır keçi sütünden dolayı kabız oluyor

kader3333

Kayıtlı Üye
rank
Eşim hasta çalışmıyor benim bebeğim 2aylik keçi sütü veriyorum ona içine su katıp ama önermiyorlar mamada çok pahalı alamıyorum mecbur keçi sütü veriyorum bebeğime lütfen yardım edin 😔 bu bir haftadır keçi sütünden dolayı kabız oluyor
Abla keçi sütü ishal yapar ağırdır vermeyin bence teklikeli dedi sağlık ocağı bana annemlerin hayvanları var bende veriyordum karın ağrısı yapar

dilberatalay

Kayıtlı Üye
rank
Abla keçi sütü ishal yapar ağırdır vermeyin bence teklikeli dedi sağlık ocağı bana annemlerin hayvanları var bende veriyordum karın ağrısı yapar
Napim bacım bi mama 500tl olmuş eşim de çalışmıyor hasta durum yok ne yapicami bilemiyorum

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Buyuk qizimda keci sütü veriyordum bende su kat qabiz yapmaz canim o zaman ane sütü icmiyormu iki Aylik erken ama keci sütüne ben 6 ayliken vermişdim

kader3333

Kayıtlı Üye
rank
Napim bacım bi mama 500tl olmuş eşim de çalışmıyor hasta durum yok ne yapicami bilemiyorum
Abla benimde oğlum 3 aylıkken mama almamıştım yoğurt veriyordum meyve püre yapıp veriyordum Allah var yutabiliyordu pirinç pişirirken üstündeki suyu veriyordum çok şükür Allah'ıma şuan 19 aylık boyu kolosuda çok iyi demem o ki yararlı şeyler verin mama şart degil

dilberatalay

Kayıtlı Üye
rank
Buyuk qizimda keci sütü veriyordum bende su kat qabiz yapmaz canim o zaman ane sütü icmiyormu iki Aylik erken ama keci sütüne ben 6 ayliken vermişdim
Yok abla içmiyor vala sütüm yok bebeğimin ağzı yara oldu içmedi içmedi kesildi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Abla benimde oğlum 3 aylıkken mama almamıştım yoğurt veriyordum meyve püre yapıp veriyordum Allah var yutabiliyordu pirinç pişirirken üstündeki suyu veriyordum çok şükür Allah'ıma şuan 19 aylık boyu kolosuda çok iyi demem o ki yararlı şeyler verin mama şart degil
Tamam abla veririm bilmiyordum sağol

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Eşinin neyi var canım tam olarak ? Aslında bu mama konularında devley yardımcı oluyor diye biliyorum durumu açıklarsan eğer. Ve geçen yazdığın postada yazmıştım doktorumuzun verdiği tarifi bir kaşık yoğurtu bir su bardağı suya koy güzelce karıştır ve içine de bir çay kaşığı ieker kat. Bu yalancı anne sütü oluyormul ve doyurucu dedi doktorumuz ondan verebilirsin

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Hangi mama markasını kullaniyorsun ablam bildim kadarıyla benim kardeşime kaşık maması alıyorlar ucuz oluyor 70 80 lira civarında oluyor bildim kadarıyla mamainin fiyatları ablacim sen bolca sıvı tuketin zaman senin sütün zaten olur Kızılaya falan gidip yardım alabilirsin ek gıdayı falan hakkinda

dilberatalay

Kayıtlı Üye
rank
Eşinin neyi var canım tam olarak ? Aslında bu mama konularında devley yardımcı oluyor diye biliyorum durumu açıklarsan eğer. Ve geçen yazdığın postada yazmıştım doktorumuzun verdiği tarifi bir kaşık yoğurtu bir su bardağı suya koy güzelce karıştır ve içine de bir çay kaşığı ieker kat. Bu yalancı anne sütü oluyormul ve doyurucu dedi doktorumuz ondan verebilirsin
Abla eşim bel fıtığı bu iki aydir tedavi görüyor hastaneye gidiyor başvuru yapıyorum iptal oluyor kaynanamla beraber yaşıyorum ona yaşlılık maaşı veriyorlar diye benim iptal oluyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebelac 250 TL onu kullanın
Bebelac kullanıyorum 800grm olan 350 tl

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar