Sorum var Kızım için yardım istiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde dilberatalay tarafından oluşturulan Kızım için yardım istiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 316 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızım için yardım istiyorum
Konbuyu başlatan dilberatalay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

dilberatalay

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar benim kızım 2 aylık sütüm yok mama alicak gücüm yok eşim çalışmıyor hasta bebeğime keçi sütünun içine su katıp versem olur

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba arkadaşlar benim kızım 2 aylık sütüm yok mama alicak gücüm yok eşim çalışmıyor hasta bebeğime keçi sütünun içine su katıp versem oluraale

Merhaba arkadaşlar benim kızım 2 aylık sütüm yok mama alicak gücüm yok eşim çalışmıyor hasta bebeğime keçi sütünun içine su katıp versem olur
Maalesef canım bebeğin keçi bey inek sütü vermek icjn henüz çok çok küçük
Sosyal hizmetlere gidip başvuru yapar isen eğer durumun yok ise gerçekten yardımcı olurlar

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Canım geçen günde sormadın mi sanki , bebeğin küçük daha ama doktora danış alerjisi yoksa izin verirlerse verebilirsin
Altı aydan önce Ne kadar süt o kadar su olması lazım diye biliyorum

dilberatalay

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim yardımcın olsun inşallah
Sağol Allah razı olsun kardeşim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Maalesef canım bebeğin keçi bey inek sütü vermek icjn henüz çok çok küçük
Sosyal hizmetlere gidip başvuru yapar isen eğer durumun yok ise gerçekten yardımcı olurlar
Başvurdum iptal oluyor kaynanamla beraber yaşıyorum ona yaşlılık maaşı veriyorlar diye benim basvurular iptal oluyor

Tüm sayfalar yüklendi.