Sorum var Sadece kızım için bı el atmanizi istedim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde dilberatalay tarafından oluşturulan Sadece kızım için bı el atmanizi istedim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 824 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sadece kızım için bı el atmanizi istedim
Konbuyu başlatan dilberatalay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

dilberatalay

Kayıtlı Üye
rank
Sadece 2 aylık kızım için yardım istemiştim ya insanlar ne kadar kırıcı ve gadar olmuşlar madem yardım etmicekseniz o zaman kotu yorumlar yapmayın biri yalancı diyor biri dolandırıcı diyor sen benim yanımda mısın ne yaptığımı biliyormusun ki konuşuyorsun

Sadece 2 aylık kızım için yardım istemiştim ya insanlar ne kadar kırıcı ve gadar olmuşlar madem yardım etmicekseniz o zaman kotu yorumlar yapmayın biri yalancı diyor biri dolandırıcı diyor sen benim yanımda mısın ne yaptığımı biliyormusun ki konuşuyorsun
Belki zor durumda olabilirsin cnm ama yardım yerleri var oraya git ailen ablam abigiler eşimin taraflı falan yokmu yardım edecek komşulardan işte kaymakamlığa git belediyeye git nereyi biliyorsan başvur yada git derdi i şöyle sanada yazık bebeğimde kış geliyor çabucak yardım olan yere git cnm Allah yardımcın olsun orda daha çabuk eline geçer yardim

dilberatalay

Kayıtlı Üye
rank
Belki zor durumda olabilirsin cnm ama yardım yerleri var oraya git ailen ablam abigiler eşimin taraflı falan yokmu yardım edecek komşulardan işte kaymakamlığa git belediyeye git nereyi biliyorsan başvur yada git derdi i şöyle sanada yazık bebeğimde kış geliyor çabucak yardım olan yere git cnm Allah yardımcın olsun orda daha çabuk eline geçer yardim
Abla ne kadar başvuru yapıyorum iptal oluyor kaynanamla beraber yaşıyorum ona yaşlılık maaşı veriyorlar diye benim iptal oluyor zaten ailem bana yardımcı oluyordu ama onlardan da hep istiyemem

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Canim seni anlıyorum ama maalesef elimden bişey gelmiyor rabbim yardımcınız olsun kızının da rızkını rabbim göndericek biryerlerden inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar