Sorum var Sadece kızım için bı el atmanizi istedim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde dilberatalay tarafından oluşturulan Sadece kızım için bı el atmanizi istedim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 841 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sadece kızım için bı el atmanizi istedim
Konbuyu başlatan dilberatalay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Sadece 2 aylık kızım için yardım istemiştim ya insanlar ne kadar kırıcı ve gadar olmuşlar madem yardım etmicekseniz o zaman kotu yorumlar yapmayın biri yalancı diyor biri dolandırıcı diyor sen benim yanımda mısın ne yaptığımı biliyormusun ki konuşuyorsun
Allah yardımcın olsun inşallah keşke elimden birşey gelse öyle bir durumdayız ki hiç bir şey alınmaz olmuş eşin ne hastası canım

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Abla ne kadar başvuru yapıyorum iptal oluyor kaynanamla beraber yaşıyorum ona yaşlılık maaşı veriyorlar diye benim iptal oluyor zaten ailem bana yardımcı oluyordu ama onlardan da hep istiyemem
Maalesef iptal olması imkansız kuzenim köyde yasiyo kaynanasiyla onunda kaynanası kaynatasi yaşlılık maaşı aliyo ona yardım çıktı maaş alanlara daha çok veriyolar

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Bu yardım da neye göre nasıl veriliyo anlamıyorum durumu iyi olan aliyo kötü olan almiyo arkadas anlamadım vallahi 🤦

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar