Kızım konuşmuyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Cemrezeynep tarafından oluşturulan Kızım konuşmuyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,578 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızım konuşmuyor
Konbuyu başlatan Cemrezeynep
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AYŞENUR🦋

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Ah ah valla çocuk büyütmek çok zor . Artık belirli bir yaşa kadar düşe kalka büyüyecekler sanırım kayra bugunde sandalyeden inerken kafasını vurdu düşün kafası mor şimdi de bir tramvayı atlatmadan diğeri başlıyor . Ayrayı uyuttum şimdi anne gaydeş çık diyor 😂😂yanına çıkacak bazaya normalde boyu yetmiyor tabi küçük komidinlere basıp çıkıyor beyefendi 😂😂
Doğa düştüğünde esas travmayı ben yaşıyorum o ağlıyor 2 dakika sonra oyununa devam ediyor ben gidip gelip dültüğü yere kafasına gözlerinin içine bakıyorum hele gece gözümün önüne düşme anı geldiyse tamamdır kabuslar gelsin 😃😃😃😃

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Çok sağol canım kendini atıyor napacam Ayşenur boyle
Yüksek yerlere koyma eğwr çıkarıyorsan yanında bulun çoğunlukla asla tek bırakma
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doğa düştüğünde esas travmayı ben yaşıyorum o ağlıyor 2 dakika sonra oyununa devam ediyor ben gidip gelip dültüğü yere kafasına gözlerinin içine bakıyorum hele gece gözümün önüne düşme anı geldiyse tamamdır kabuslar gelsin 😃😃😃😃
Ay sende ben gibisin ben resmwn vicdan azabından ölüyorum 🤦🏻‍♀️

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Yüksek yerlere koyma eğwr çıkarıyorsan yanında bulun çoğunlukla asla tek bırakma
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay sende ben gibisin ben resmwn vicdan azabından ölüyorum 🤦🏻‍♀️
Annelerin hakkı bu yüzden ödenmiyor zamanla insan daha iyi anlıyor bu yolun nasıl bir yol olduğunu bu sözler klişe geliyor bekarken ama değilmiş hepsi gerçekmiş

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Annelerin hakkı bu yüzden ödenmiyor zamanla insan daha iyi anlıyor bu yolun nasıl bir yol olduğunu bu sözler klişe geliyor bekarken ama değilmiş hepsi gerçekmiş
Valla öyle kuzum annem bana hep anne olunca anlarsın diyordu şimdi daha iyi anlıyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar