Kizim sac kil yiyiyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Evinn tarafından oluşturulan Kizim sac kil yiyiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 504 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizim sac kil yiyiyor
Konbuyu başlatan Evinn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Evinn

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Üç yaşına girecek kızım hala saç kıl yiyiyor doktora götürdüm bir sürü vitamin verdi ama hala yiyiyor

Sedef

Kayıtlı Üye
rank
Üç yaşına girecek kızım hala saç kıl yiyiyor doktora götürdüm bir sürü vitamin verdi ama hala yiyiyor
Benim oğlumda 1 yaşına kadat ip ve saç ağzına atardı hep cikarirdim kizdim korkuttum ve ewi sürekli supurdum smdi 2.5 yaşında saçımı yerde görünce pis pis çöpe at diyor

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Benim oğlumda 1 yaşına kadat ip ve saç ağzına atardı hep cikarirdim kizdim korkuttum ve ewi sürekli supurdum smdi 2.5 yaşında saçımı yerde görünce pis pis çöpe at diyor
Kızdım pis olduğunu da anlattım ama yine yiyiyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayırlı ramazanlar canim kızman lazım canim zamanla gecer inşaallah
Kızdım bu seferde gizlice yiyiyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

KENDİ saclarini koparip yiyiyor kıyafetleri yolup yolup yiyiyor😪😪😪

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar