Sorum var Kizim su sesinden korkuyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ulduz.kiz anesi👶❤ tarafından oluşturulan Kizim su sesinden korkuyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 850 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizim su sesinden korkuyor
Konbuyu başlatan Ulduz.kiz anesi👶❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
A hic o aklima gelmedi
Eğer banyo sırasında istenmeyen bir durum oluşmuşsa, ağzına su ya da gözüne sabun kaçmışsa çocuk korkar. Bu çocuğun su sesi duyar duymaz ağlamaya başlaması doğaldır. Böyle bir durumda ona cesur olmayı öğretmeye çalışmak yerine güven duygusu oluşturmaya çalışmak en doğru yoldur. Onu zorla suya sokup korkulacak bir şey olmadığını göstermeye çalışmak, çocukta kendisinin korunmadığı düşüncesini uyandırabilir

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Eğer banyo sırasında istenmeyen bir durum oluşmuşsa, ağzına su ya da gözüne sabun kaçmışsa çocuk korkar. Bu çocuğun su sesi duyar duymaz ağlamaya başlaması doğaldır. Böyle bir durumda ona cesur olmayı öğretmeye çalışmak yerine güven duygusu oluşturmaya çalışmak en doğru yoldur. Onu zorla suya sokup korkulacak bir şey olmadığını göstermeye çalışmak, çocukta kendisinin korunmadığı düşüncesini uyandırabilir
Bende bakdim canim netden farkli.nedenlerdendir

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kizlar aysu 3 ayna gibi hep su sesinde.uyuyordu amma son zamanlar su sesi gelince cigriq atub agliyor evde suyu acarsam duyarsa hemen elerin cirparak gozlerni acib aglamaga basliyor banyo yapdigi zamanda su sesi gelerse aglamaga basluor normalmi?.sudan korkmasi?
Bellki korkmuş kuzum sen onu banyoaya sokmadan önce ilgisini çekecek oyuncak vs al koy oyuncak eslinde banyo ettirmeyi dene böyle suda yüzen oyuncak ördekler vs var onlar işe yarar inslqlqh 🤲🏻

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Bellki korkmuş kuzum sen onu banyoaya sokmadan önce ilgisini çekecek oyuncak vs al koy oyuncak eslinde banyo ettirmeyi dene böyle suda yüzen oyuncak ördekler vs var onlar işe yarar inslqlqh 🤲🏻
Canim almisim amma farkli farkilalrin aldim amma yine korkuyor suda sakin durdugunda korkmuyor su sesu geldigi zaman korkub aglyiyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Canim almisim amma farkli farkilalrin aldim amma yine korkuyor suda sakin durdugunda korkmuyor su sesu geldigi zaman korkub aglyiyor
Allah Allah ya acaba o ses benzer bir şeyden mu korktu birde kucağına alıp suya sok canım ten tene beraber girin arada ben kayraya yapıyorum

Tüm sayfalar yüklendi.