Kızım ❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fadimana tarafından oluşturulan Kızım ❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,055 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızım ❤️
Konbuyu başlatan Fadimana
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fadimana

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Canım seninki iki saat dayanıyorsa iyi benimki bütün gün ağzından düşmüyor hiç
Cidden mi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla benim aç kurt iki saat bile beklemiyor artık açlığa hiç sabrı yok karnı küp gibi olana kadar bırakmıyor memeyi ben o yüzden saatini beklemiyorum yeni doğduğunda üç saat uyuyordu bir yatışta sonra acıkınca uyanıyor emziriyordum şimdi hiç aç kalmak istemiyor ha bre emiyim diyor 😁😁bugün tam 40 gün oluyor bizede darısı sizlere inşallah 🤲☺️ öyle böyle büyüyecek ler işte 😄😄
Bende uyandırıyım karnı doysun diyom hiç açamıyorum sonra pes ediyorum uyanınca doysın karnı diye

Valla benim aç kurt iki saat bile beklemiyor artık açlığa hiç sabrı yok karnı küp gibi olana kadar bırakmıyor memeyi ben o yüzden saatini beklemiyorum yeni doğduğunda üç saat uyuyordu bir yatışta sonra acıkınca uyanıyor emziriyordum şimdi hiç aç kalmak istemiyor ha bre emiyim diyor 😁😁bugün tam 40 gün oluyor bizede darısı sizlere inşallah 🤲☺️ öyle böyle büyüyecek ler işte 😄😄
Bende uyandırıyım karnı doysun diyom hiç açamıyorum sonra pes ediyorum uyanınca doysın karnı diye

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
24 günlük oldu kendi ağlayınca acıkınca mı emziriyim yoksa iki saat ara ile mi kafamda deli sorular 🤗🤗🤗😂
Canım ben hiç saatle emzirmedim hele ki ilk zamanlar sık sık emzirdim gelişimi çok güzel ilerledi şimdide kgsu fazla emzirmemek için oyalıyorum ama drlar ilk zamanlar en fazla 3 saat arayla emzirin diyor ben yarım saate bir emziriyordum 2900 doğdu 2600le eve geldik ilk 3 ay her ay düzenli 1100 1200 kg aldı bu şekilde

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben hiç saatle emzirmedim hele ki ilk zamanlar sık sık emzirdim gelişimi çok güzel ilerledi şimdide kgsu fazla emzirmemek için oyalıyorum ama drlar ilk zamanlar en fazla 3 saat arayla emzirin diyor ben yarım saate bir emziriyordum 2900 doğdu 2600le eve geldik ilk 3 ay her ay düzenli 1100 1200 kg aldı bu şekilde
Bende ilk öyle yaptım sarılık felan olmasın diye olmadı şükür şimdi de keyfi ne zaman isterse hanım efendinin alarm kuruyım şimdiden yeni karnı doydu bakalım kaç saat uyuyacak

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Bende ilk öyle yaptım sarılık felan olmasın diye olmadı şükür şimdi de keyfi ne zaman isterse hanım efendinin alarm kuruyım şimdiden yeni karnı doydu bakalım kaç saat uyuyacak
Evet ilk zamanlar çok sık emzirmek gerçekten sarılığı önlüyor iyi çok şükür sağlıkla büyüsün prenses canım Allah bağışlasın inşaAllah 🥰🥰

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Cidden mi

Canım Seninki daha küçük bir rahat etmeye alışsın o zaman görürsün biz 6 aylık olduk ama doktor kilosu iyi diye ek besine geçmesini istemedi

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Canım Seninki daha küçük bir rahat etmeye alışsın o zaman görürsün biz 6 aylık olduk ama doktor kilosu iyi diye ek besine geçmesini istemedi
İyi maşallah bizde bir aylık olacağız bakalım kırkından sonra değişir diyorlar

Evet ilk zamanlar çok sık emzirmek gerçekten sarılığı önlüyor iyi çok şükür sağlıkla büyüsün prenses canım Allah bağışlasın inşaAllah 🥰🥰
Amin inşallah cümlemizin bebeğini ❤️😍😍😍

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
24 günlük oldu kendi ağlayınca acıkınca mı emziriyim yoksa iki saat ara ile mi kafamda deli sorular 🤗🤗🤗😂
Ağladıkça emzir küçük bebekler hep emmek ister. Bazen uzun saatler boyunca kalkmazsa siz kaldırıp emzirin. Benim bebeğimde 2.5 aylık gazı olduğu zamanlar uyuyamadığı için ertesi gün iyi olduğunda baya uzun saatlerce uyur ben kaldırıp emziyorum sadece gece uykularında. Gündüz uykusu kaçar diye kaldırmıyorum o ne zaman uyandıysa emziriyorum

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Bn kızlarımı sarılık dısında bebekken hiç uyandırmadım. Kendileri acıkınca uyandılar emdiler geri uyudular böylece kendi kendilerine bi uyku düzeni oluşturdular. Bnm tavsiyem bu. İlkimde oğlumda cok cektim tecrübesizlikten. Acıkmadan o uyanmadan emzirirdim kaldırırdım uykusu bölünürdü huysuzlanır saatlerce aglardı 3 yasında ama hala düzensiz uykusu. Ama kızlar öle değil. İkisi de hastalık dısı uyurlar cok sükür ki biri 2 aylık daha. Ama sarılık gecirdiker hepsi ilk 15 günde şekerli kimyon rezene bol bol emzirme felan derken uyandırmk zorunda kaldım ama toparlanınca cok sükür uyandırmıyorum şimdi onlar acıkınca susayınca uyanıyolar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar