Kızıma kavuştum 🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mervegüll tarafından oluşturulan Kızıma kavuştum 🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,131 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 18 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızıma kavuştum 🥰
Konbuyu başlatan Mervegüll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervegüll

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Yoğun bakım serüveni bitti nihayet kızımı evime getirdim cok şükür sarılık olmuş yogun bakimdayken 13 lerde degeri düşsün diye sık sık emzirmeye çalışıyorum bütün gün onunla uğraşıyorum bir yandanda oğlumun nazi tribi 🤦 ama herşey yolunda cok şükür bende toparlandim artık kimse kalmıyor herseyi yapabilecek kadar iyim cok şükür giremiyorum burayada sizleri özledim inşallah hepiniz iyisinizdir bebisleriniz sağlıkla büyüyor dur sag salim kucaklayin evlatlarinizi doğumda hepinize dua ettim hamilelik boyunca dertlestik konustuk hepiniz yanimda gibisiniz dualarınız için hepinize teşekkür ediyorum iyiki varsiniz kizlar 🥰
Gözün aydın cnm rabbim birdaha ayırmasın insalalh bol bol emzir Allah'ın izniyle sarılığı geçer benm kızda öyledi sütüm yoktu mamayla besledik sen sütünden bol bol içir Allah'ın izniyle daha çabuk atlatır minigimizi de bizim yerimize öpme kokla 🥰

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Gözün aydın cnm rabbim birdaha ayırmasın insalalh bol bol emzir Allah'ın izniyle sarılığı geçer benm kızda öyledi sütüm yoktu mamayla besledik sen sütünden bol bol içir Allah'ın izniyle daha çabuk atlatır minigimizi de bizim yerimize öpme kokla 🥰
Öperim tabi canım 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

çok şükür canım kavustun rabbim bir daha hastane kapısının önünde geçmeyi yaşatmasın zor biliyorum aynısını bende yaşadım rabbim düşmanima hastaneye düşürmesin 🤲🙏
Aminn canım inşallah 🙏🙏

Oy yerim ben onuuuuuuu❤️ Sende iyi ki varsın tatlı anne rabbim evlatlarımızı bize bizi de evlatlarımıza bağışlasın inşallah ❤️
Aminn canım inşallah 🙏🥰

Çok sevindim mevlam ayırmasın size bağışlasın cnm analı babalı büyüsün inşallah darısı bizim başımıza 🥰
Amİn inşallah 🙏 sağ salim kucakla yavrunu canım 🥰 Allah'ım kolay dogum nasip etsin inşallah 🙏

Gozun aydin canim .Allahim bida melegini hic yanindan ayirmasin.🤲😇
Aminn canım inşallah 🙏🥰

Gözün aydın canım hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsun rabbim iki evladınida sana bağışlasın anne babasınida onların başından eksik etmesin amin
Aminnn inşallah 🙏🙏 Allah'ım kimseyi evladiyla sinamasin 🙏

Maşallah size bende artık kucağıma almak istiyorum. ❤️❤️🤲🤲Neyse az kaldı 😃
🥰 Sag salim kucakla yavrunu 🥰 kolay dogum nasip etsin Rabbim 🙏

Gözün aydın olsun canım 🥰 Allah bi daha ayırmasın inşallah sağlıkla büyüsün melek 👼🏻
Aminn inşallah canim teşekkür ederim 🥰🙏

Teşekkür ederim 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar