Kızımda ben de kovitim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hatice❤️Ayşe Selen tarafından oluşturulan Kızımda ben de kovitim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,671 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızımda ben de kovitim
Konbuyu başlatan Hatice❤️Ayşe Selen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Valla canım olmanı tavsiye ederim grip asisini felan neden oluyoruz hafif atlatmak için bu da aynı kesinlikle diğer dozları üç ay geçsin hemen olacağım köpekler gibi pişmanım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım emziriyorum 3 yaşındaki kızım da aksilik gibi yanımdan hiç ayrilmiyor ben biyerlerim ağrıyor dedikçe öpeyim anne geçer diyor yanıma yaklaşma diyorum koltuğun arkasına girmiş sessiz sessiz ağlıyor gerçekten zor kendimi geçtim onlarda mecbur yanımda vicdan yapıyor insan
Kurban olurum ona yaa 🥺 ay duygulandım abla bir an kızının öyle demesine melek düşünceli minik rabbim hemen atlatmanizi sağlasın inslallah doya doya öpüp koklaya bilin birbirinizi 🤲🏻

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Valla canım olmanı tavsiye ederim grip asisini felan neden oluyoruz hafif atlatmak için bu da aynı kesinlikle diğer dozları üç ay geçsin hemen olacağım köpekler gibi pişmanım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım emziriyorum 3 yaşındaki kızım da aksilik gibi yanımdan hiç ayrilmiyor ben biyerlerim ağrıyor dedikçe öpeyim anne geçer diyor yanıma yaklaşma diyorum koltuğun arkasına girmiş sessiz sessiz ağlıyor gerçekten zor kendimi geçtim onlarda mecbur yanımda vicdan yapıyor insan
Ben qrip aşısı da olmadm ki hiç kuşum. Eleştirmiyorum bilmdeqimdn soruyorum kuşum yanlış anlama. Zaten wirs wucuduna qirdi neyi deqstrirki bu saatten sonra wurunacaqn aşı bi aydinlatanin oldumu

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
C
Kızlar dün 9 yaşındaki kızım okulda hastalanmış öğretmeni aradı test yaptırdık kovitmis sonra bende çok ağrılar başladı bende test verdim bende pozitifim daha 4 aylık emen kızım birde etegimden ayrılmayan 3 yaşında kızım var 😭 beni boşver önde kızım ağır atlatıyor kronik astım birde dua edin ne olur kızım kolaylıkla atlatsin daha önce her sıkıntim da yazdık asla yalnız bırakmadınız beni şimdi de kızım için istiyorum dua 🤲🤲
Canım çok geçmiş olsun rabbim şifa versin ikinizede ötekilerede bulaşmadan hafif atlatırsınız inşallah 🙏

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
C

Canım çok geçmiş olsun rabbim şifa versin ikinizede ötekilerede bulaşmadan hafif atlatırsınız inşallah 🙏
İnşallah canım inşallah eşimde felan çıkmadı çok şükür temaslı olmama rağmen ortanca kızla küçükte de yok inslalah böyle geçer gider Rabbim.bu illeti alsın basimizdan Allah dusmanima yaşatmasın ağrıdan ağladım ağladım sonra bayılmışım canım öyle böyle değildi öldüm dirildim yani resmen

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün 9 yaşındaki kızım okulda hastalanmış öğretmeni aradı test yaptırdık kovitmis sonra bende çok ağrılar başladı bende test verdim bende pozitifim daha 4 aylık emen kızım birde etegimden ayrılmayan 3 yaşında kızım var 😭 beni boşver önde kızım ağır atlatıyor kronik astım birde dua edin ne olur kızım kolaylıkla atlatsin daha önce her sıkıntim da yazdık asla yalnız bırakmadınız beni şimdi de kızım için istiyorum dua 🤲🤲
Allah yardımcın olsn kuzum ortamı nemli tut rahat nefes alsinlar inşallah çabuk atlatirlar birde doktor çocuklarda ve bebeklerde c vitamini verin diyordu kovit için kızına portakal mandalina yedir kendinde ye bebege de şifa olsun

Tüm sayfalar yüklendi.