Kızımda kist çıktı 1 ay 15 günlük başına gelen var mı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Derya izm tarafından oluşturulan Kızımda kist çıktı 1 ay 15 günlük başına gelen var mı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,396 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızımda kist çıktı 1 ay 15 günlük başına gelen var mı?
Konbuyu başlatan Derya izm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Derya izm

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
geçmiş olsun canım benim oglumda 2 yaşından beri var karacigerinde kist 1 yıl ilac kullandık doktor ölmüş artık yıllık kontrol dedi ve her yıl götürüyoruz sıkıntı yok diyo şükür küçük olduğu için ameliyat yok sadece yıllık kontrl dedi sende peşine düş canım sağlık bu sonuçta tekrar geçmiş olsun
Teşekkürederim canım benim. Ameliyat olur diye çok korkmuştum sevindim şimdi ilaç, tedavisi olabiliyormuş şükür 🤲🤲🤲

Evlatlarim ❤️❤️

Kayıtlı Üye
rank
Dün kalça çıkıklıgı için kontrole gittik. Şükür birşey çıkmadı bütün organlarına da baktı doktor sagolsun. Kasıkta kist çıktı önemsemedi bile. Görümcem saglıkçı oda vardı odada gayet sağlıklı maşşallah Bi kist çıktı oda geçiyor zaten genelde her bebekte oluyor dedi görümceme ama benim aklıma takıldı. 2 ay sonra kontrol edelim dedi. Başına gelen var mı acaba canlarım ❤️
Benim oğlum da vardı kasıkda kist yumurtası yukardaydi ve benim oğlan da 1 aylıken hiç durmaz ağlar. Emmezdi eşim sorun olmaz götürürüz bu kist değil felan dedi ama anne yüreği ile olk once çok iyi gözlemledim iki gün sırf araştırdım sorusturdum ertesi gün oldu hastaneye gitim ve ileriki zaman da sorun yaşamasin diye hemen amelyat olmasını istediler yarım saat amelayat sürdü çıktı şükür şuan bişey yok ama siz iyi bir hastaneye götürün derim ve milletin dediğine de bakmayın ağzı olan konuşur. Sağlık önemli bu kasık fıtığı her ne kadar önemli bişey değil gibi gözükse de illeriki zamanda. Bir çok etken birakabiliyormus canım 🥰🌺🌹geçmiş olsun

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Benim oğlum da vardı kasıkda kist yumurtası yukardaydi ve benim oğlan da 1 aylıken hiç durmaz ağlar. Emmezdi eşim sorun olmaz götürürüz bu kist değil felan dedi ama anne yüreği ile olk once çok iyi gözlemledim iki gün sırf araştırdım sorusturdum ertesi gün oldu hastaneye gitim ve ileriki zaman da sorun yaşamasin diye hemen amelyat olmasını istediler yarım saat amelayat sürdü çıktı şükür şuan bişey yok ama siz iyi bir hastaneye götürün derim ve milletin dediğine de bakmayın ağzı olan konuşur. Sağlık önemli bu kasık fıtığı her ne kadar önemli bişey değil gibi gözükse de illeriki zamanda. Bir çok etken birakabiliyormus canım 🥰🌺🌹geçmiş olsun
Teşekkürederim canım doktor çok küçük dedi 2 ML oda yok olur dedi. Bugün hemşireyle konuştuk oda geçici oluyor kontrole götürürsün çok küçük kist yok olur muhtemelen dedi inşallah öyle olur 🤲🤲🤲 kuzenin kızında da varmış geçmiş ondaki umarım bizimki de geçer 🤲

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
rica ederim canım küçük olduğu için ameliyat yok ilac tedavisi dedi çok şükür
Yigeniöşnde böbreğinde sıkıntı çıkmıştı başka Bi rahatsızlık doktoru hormonlardan demişti Anneden geçiyormuş. Tedavi gördü şükür iyi şimdi. İnsan ister istemez tedirgin oluyor canımm. İnşallah 2 ay sonra geçmiş olur 🤲🤲🤲😍

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
İnsalal
Tamam canım benim içimi rahatlattın 2cm şuan İnternette 4 cm ile 12 cm arası oluyor yazıyor belki bizimki de yavaş yavaş küçülüyordur. Bu arada Kayra, paşamız nasıl iyi mi Annesi :)
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

40 ı çıktı kızımın doktor önemsemedi küçükmüş geçer o zaten 2 ay sonra yine bakarız dedi kontrol edicez. Görümcem saglıkçı onların orda baktırdık doktor geçer o küçük dedi ama yinede aklım kaldı işte Annelik :)

Sagol kuzucum 😍

Bende canım insan ister istemez korkuyor. Kuzenimin kızında da olmuştu geçmişti. Şimdi kızımda olunca tedirgin oldum bende kontrol altında olucam. Her bebekte hemen hemen oluyor demişti doktor zaten inşallah en kısa zamanda tamamen geçer canımcım 🤲

Aynen canım görümcem saglıkçı çalıştığı yerde baktırmıştık oraya gideriz yine. Doktor önemsemedi küçük geçer o zaten, yine 2 ay sonra Bi bakalım dedi. Ciddi boyutta olunca çocuk doktoruna yönlendiriyorlarmış tek kasıkta 2 cm inşallahhhh oda geçer 🤲

Aynen canım görümcem saglıkçı çalıştığı yerde baktırmıştık oraya gideriz yine. Doktor önemsemedi küçük geçer o zaten, yine 2 ay sonra Bi bakalım dedi. Ciddi boyutta olunca çocuk doktoruna yönlendiriyorlarmış tek kasıkta 2 cm inşallahhhh oda geçer 🤲

Aminnnn inşallah kuzucum 🤲🤲🤲😍

İnşallah canım benim 🤲🤲🤲

Yok canım tek kasıkta 2 cm doktor geçer o dedi. Kontrol amaçlı 2 ay sonra, bidaha gidicez inşallah geçmiş olur 🤲🤲🤲
İnsalalh kuzum geçer ☺️🤲🏻

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Tamam canım benim içimi rahatlattın 2cm şuan İnternette 4 cm ile 12 cm arası oluyor yazıyor belki bizimki de yavaş yavaş küçülüyordur. Bu arada Kayra, paşamız nasıl iyi mi Annesi :)

40 ı çıktı kızımın doktor önemsemedi küçükmüş geçer o zaten 2 ay sonra yine bakarız dedi kontrol edicez. Görümcem saglıkçı onların orda baktırdık doktor geçer o küçük dedi ama yinede aklım kaldı işte Annelik :)

Sagol kuzucum 😍

Bende canım insan ister istemez korkuyor. Kuzenimin kızında da olmuştu geçmişti. Şimdi kızımda olunca tedirgin oldum bende kontrol altında olucam. Her bebekte hemen hemen oluyor demişti doktor zaten inşallah en kısa zamanda tamamen geçer canımcım 🤲

Aminnnn inşallah kuzucum 🤲🤲🤲😍

İnşallah canım benim 🤲🤲🤲

Yok canım tek kasıkta 2 cm doktor geçer o dedi. Kontrol amaçlı 2 ay sonra, bidaha gidicez inşallah geçmiş olur 🤲🤲🤲
Şükür iyiyiz bugun kontrolde biraz sarılık çıktı doktorlar ışık tedavisi yapıyor ben de yanındayım 🤭🤭 öyle sen nasılsın Arya nasıl

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar