Kizimda oksurme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ozlem kzlrmk. tarafından oluşturulan Kizimda oksurme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 939 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizimda oksurme
Konbuyu başlatan Ozlem kzlrmk.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zynp

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Şifa olsun da bebeklere en azından bi zararı olmaz minicikler böbrekleri ilaç alınca zarar görüyor 😔biri bebeğim hasta deyince benim aglayasım geliyo
Ewet bndr üzülüyorum. Cocuklar masumdur günahsız dır onlara bişi olmasın biz büyükler dayanırz ewlatlarımıza gelecekler bize gelsin yada rabbim in izniyle geri çevrilsin 🤱

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 4 bucuk yasinda kizim var dun ben hastanedeyken ateslenmis kayinvalidem soylemedi bana eve gelince aferim ile neyse atesini dusurdum ama bogazinda balgam vsr galiba oksuruyo bunun icin bi ilac yada cozumu olan varmi onere bileceginiz cok kotu degil durumu hastaneye gitsem ayni ilaclari verip gonderiyolar sizin bi onereceginiz ilac yada cozum varmi
Canım ateş varsa kanka enfeksiyon vardır bir doktora götür bence simdi salgında var benim 3 de hastalandı küçüğüyle hastanede bile yattık çok çabuk ilerliyor geçmiş olsun

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 4 bucuk yasinda kizim var dun ben hastanedeyken ateslenmis kayinvalidem soylemedi bana eve gelince aferim ile neyse atesini dusurdum ama bogazinda balgam vsr galiba oksuruyo bunun icin bi ilac yada cozumu olan varmi onere bileceginiz cok kotu degil durumu hastaneye gitsem ayni ilaclari verip gonderiyolar sizin bi onereceginiz ilac yada cozum varmi
Selvi kozalagi toplayin yada aktarda varsa alin yuvarlak ceviz kadar oluyorlar 4-5 taneyi yikayin kaynar suya atin bir kac dk sonra alin temizlensin sonra tekrar kaynatin kokusu cikmaya baslicaktir zaten . İlik bir sekilde suyuna seker katip icirin cocuk yetiskin oksuruk bronsit kesin cozum gecmis olsun

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Canım cevzenin icinde az bi tereyagı eritip biraz da pekmez dök kaynatmana gerek yok iliyinca duzenli icir direk kesiyor diyorlar öksürüğü hatta internette de yazıyor cok gecmis olsun 🙏🏻

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Andız pekmezi çok iyi geliyormuş canım öksürüğe benim yegenim şuan covidden ötürü hastanede yatıyor çok şükür çok ciddi değil durumu Dr taburcu olduktan sonra bir süre Andız pekmezi içmesini söylemiş

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar