Kızımın saçları kıvırcık düzelir mi??

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Keziban 🌼✨ tarafından oluşturulan Kızımın saçları kıvırcık düzelir mi?? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 456 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Kızımın saçları kıvırcık düzelir mi??
Konbuyu başlatan Keziban 🌼✨
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Selamün aleyküm hanımlar 1 yaşında kızım var saçları ilk 9 ay düzdü sonradan kıvırcık oldu ama uçları değil baya üst kısım hariç her tarafı kıvırcık oldu ve elektriklenmeye başladı sizce düzeltir mi? Çok kafama takılıyor 🥴 Önerebileceğiniz bir şey var mı? Yok müdür bunun spreyi kremi falan 😁
Benimde qizimin saclari kivilcik buyudukce düzelicek canm 🥰

Selamün aleyküm hanımlar 1 yaşında kızım var saçları ilk 9 ay düzdü sonradan kıvırcık oldu ama uçları değil baya üst kısım hariç her tarafı kıvırcık oldu ve elektriklenmeye başladı sizce düzeltir mi? Çok kafama takılıyor 🥴 Önerebileceğiniz bir şey var mı? Yok müdür bunun spreyi kremi falan 😁
Ay benimde saçlarım kıvırcık bende düşünüyorum 37haflik hamileyim acaba kızımın saclaridami kıvırcık olucakmi sevimli ama acmakda çok zor oluyor🥴
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim kızımıda 1 yaş 3 aylık ve saçları aşırı kıvırcık oldu benim hoşuma gidiyo amma etrafımdan herkes saçını kes düz saçlar gelsin diyor hiç istemiyorum saçını kesmek kesince düzelirede inanmıyorum amma işte kışda kesicem diye erteledim ☹️ bakalım belki düzelir 😊
Canım aşka öyle şey tapmaq onlar yalan şeyler benimde saçlarım kıvırcık olduğu için annnam cocukken hep keşmiş hatta yumurta sarısı bile sürmüş😅ama hicde duzelmedi aynen olduğu kimide qalib simdiye kadar hatta 4-5yasima kadar kesildi ama yinede bir faydası olmadı yani kesme sen söylənənlere bakma

Benim kızımıda 1 yaş 3 aylık ve saçları aşırı kıvırcık oldu benim hoşuma gidiyo amma etrafımdan herkes saçını kes düz saçlar gelsin diyor hiç istemiyorum saçını kesmek kesince düzelirede inanmıyorum amma işte kışda kesicem diye erteledim ☹️ bakalım belki düzelir 😊
Canım asla öyle şey yapma onlar yalan şeyler benimde saçlarım kıvırcık olduğu için annnam cocukken hep keşmiş hatta yumurta sarısı bile sürmüş😅ama hicde duzelmedi aynen olduğu kimide qalib simdiye kadar hatta 4-5yasima kadar kesildi ama yinede bir faydası olmadı yani kesme sen söylənənlere bakma

Son düzenleme:

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bizimkinin her tarafı kıvırcık sorun orada zaten 🥲 ikinci kızımın da öyleydi düzelmişti ama bu kızın öyle değil 🥲

Ya kıvırcık güzel ama kabarık kıvırcık kötü 😁 bizim sülale kabarık kıvırcık inan görmek istemezsin 🥲

Ya kıvırcık güzel ama kabarık kıvırcık kötü 😁 bizim sülale kabarık kıvırcık inan görmek istemezsin 🥲

Uçları dalgalı değil ki bildiğin Einstein 😂
Doğrudur canım ama bence müdahale etme saçına ileride zaten o sevmezse emin ol her şeyi yapar. Birde genetik ise zaten kendişiğinden düzelmediği sürece düzelmez emin ol

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Ay benimde saçlarım kıvırcık bende düşünüyorum 37haflik hamileyim acaba kızımın saclaridami kıvırcık olucakmi sevimli ama acmakda çok zor oluyor🥴

Canım aşka öyle şey tapmaq onlar yalan şeyler benimde saçlarım kıvırcık olduğu için annnam cocukken hep keşmiş hatta yumurta sarısı bile sürmüş😅ama hicde duzelmedi aynen olduğu kimide qalib simdiye kadar hatta 4-5yasima kadar kesildi ama yinede bir faydası olmadı yani kesme sen söylənənlere bakma

Canım asla öyle şey yapma onlar yalan şeyler benimde saçlarım kıvırcık olduğu için annnam cocukken hep keşmiş hatta yumurta sarısı bile sürmüş😅ama hicde duzelmedi aynen olduğu kimide qalib simdiye kadar hatta 4-5yasima kadar kesildi ama yinede bir faydası olmadı yani kesme sen söylənənlere bakma
Evet canım bende araştırdım kesince gürleşme yada düzleşme söz konusu değil diyor doktorlar amma büyüklerimiz aksini idda ediyor. bende kestirmiycem büyüyünce kıvırcık sevmese her türlü yolu var artık. Keratin falan düzleştirir😄

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Aleyküm selam canım 🥰 kuzu düz olan kıvırcık istiyor kıvırcık ise düz 😂 bırak öyle kalsın bu arada kıvırcık saç kese kese düz oluyor canım bişi kullanma bnce ay keşke bnki de kıvırcık olsa babasınnki küçükken öyleydi şimdi de öyle de kısa saç kullandığı için belli olmuyor

Tüm sayfalar yüklendi.