Kizlaaaar bunun anlami ne

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Esinnnnesma tarafından oluşturulan Kizlaaaar bunun anlami ne başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 514 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kizlaaaar bunun anlami ne
Konbuyu başlatan Esinnnnesma
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Esinnnnesma

Kayıtlı Üye
rank
Negatif mi pozitif mi

Ekli dosyalar

• IMG_7176.jpeg
    IMG_7176.jpeg
    69.1 KB · Görüntüleme: 65

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ama olsa kanda çıkardı diyeceğim de kuzum . İlaç filan kullandın mı benimde oğlumda 1 aylık gebe olmama rağmen kanda çıkmadı ama ben antibiyotik çok kullanmıştım kana karıştığı için sonuç negatif çıkmıştı 6 haftalık gebeyken öğrendim doktor bile şaşırmıştı 2 hafta önce negatif gelmiş diye sonra antibiyotik yüzünden olduğunu öğrendik. Bekle bakalıö regl kaç gün geçti 7 gün olmadı ise bekle eğer hala olmazsan yeniden test yaptır

Esinnnnesma

Kayıtlı Üye
rank
Ama olsa kanda çıkardı diyeceğim de kuzum . İlaç filan kullandın mı benimde oğlumda 1 aylık gebe olmama rağmen kanda çıkmadı ama ben antibiyotik çok kullanmıştım kana karıştığı için sonuç negatif çıkmıştı 6 haftalık gebeyken öğrendim doktor bile şaşırmıştı 2 hafta önce negatif gelmiş diye sonra antibiyotik yüzünden olduğunu öğrendik. Bekle bakalıö regl kaç gün geçti 7 gün olmadı ise bekle eğer hala olmazsan yeniden test yaptır
Regl beklicem 😇

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Ama bu testin referans değerleri 2-3 haftalık gebelikle başlıyor belki de erken kan vermişsindir Rabbim gönlüne göre versin

Tüm sayfalar yüklendi.