Sorum var Kizlaaar bu sabah YouTube'da bir haber gördüm sizinle de paylaşmak istedim 🥰🥰🧿🧿

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Kizlaaar bu sabah YouTube'da bir haber gördüm sizinle de paylaşmak istedim 🥰🥰🧿🧿 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,305 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlaaar bu sabah YouTube'da bir haber gördüm sizinle de paylaşmak istedim 🥰🥰🧿🧿
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank

Yaa kıyamam daha 23 haftalık ve tutunmuş hayata yavrum 🥰🥰🧿🥺🥺 Allah'ım hayatını hep güzel hayırlı ve mutlu eylesin hep sağlıklı olsun inşallah 🤲 gözlerim doldu yavruma ya 😍😍🥺
Maşallah yaaa 🥲 Rabbimin mucizesi işte yiyecek ekmeği varmış rabbim annesine babasına bağışlasın inşallah

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Yaa kıyamam daha 23 haftalık ve tutunmuş hayata yavrum 🥰🥰🧿🥺🥺 Allah'ım hayatını hep güzel hayırlı ve mutlu eylesin hep sağlıklı olsun inşallah 🤲 gözlerim doldu yavruma ya 😍😍🥺
Oy maşallah ya canı alanda rabbim verende.ol deyince oluyor işte . Allah'ım tüylerim diken diken oldu 🥺 yiyecek ekmeği varmış minik mucizenin

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah yaaa 🥲 Rabbimin mucizesi işte yiyecek ekmeği varmış rabbim annesine babasına bağışlasın inşallah
Valla öyle doğmuş büyümüş bide minnak bıdık nasıl güzel bir mucize 🤗🥰🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Maşallah rabbim sağlıklı uzun ömürler versin inşallah 🤲
Amin inşallah insan izlerken duygulaniyor ve şükür ediyor gerçekten Rabbim çok büyük 🤲🥰🥰🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Maşallah rabbim sağlıklı uzun ömürler versin inşallah 🤲
Amin inşallah insan izlerken duygulaniyor ve şükür ediyor gerçekten Rabbim çok büyük 🤲🥰🥰🤗
Oy maşallah ya canı alanda rabbim verende.ol deyince oluyor işte . Allah'ım tüylerim diken diken oldu 🥺 yiyecek ekmeği varmış minik mucizenin
Di mi izlerken gözlerim doldu yanımda olsa sarılmak istedim ona gelmişte büyümüş ya ufacık doğmuş nasıl büyük bir mucize 🥰🥰💜

Tüm sayfalar yüklendi.