Kızlaar bebeğim için dua edin🙏

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mələk tarafından oluşturulan Kızlaar bebeğim için dua edin🙏 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,474 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlaar bebeğim için dua edin🙏
Konbuyu başlatan Mələk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alparslan💙

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum Allah yardımcın olsun kuzucuğuma da şifa versin inşallah tez vakitte toparlar benimde haraketleri yok denecek kadar az bende mi bi görünsem ya
Cnm sağlık ocağı yakınsa oraya git olmadı benim sıkıntı yok hareketinde şükür bi gün sadece hareketsiz kaldı akşamı yine başladı ihmal etme

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
31+5 haftamızda dün müayine içün doktora geldim iki gündür bebeğimiin hareketleri yok denecek kadar azalmışdı akıntımda vardı bir kaç gündür.. Dr suyumun azaldığını ve derhal sezeryana alınmam gerekdiğini söyledi.. Dün öğlen ameliyat oldum bebeğim küvezde şu ann dua edin bizim için lütfen🙏😞
RABBIM tez zamanda kavuşmayı nasip etsin melegine canim insallah sagsaglim alırsın kucagina benim akintim çok oluyo bebek de eskisi gibi hareket etmiyo salı günü gittim doktora nst sırasında bebegin kalp atışları çok düştü 80 e 90 a kadar benim de tansiyon büyük 8 küçük 4 e düştü doktor normal dedi geçiştirdi ama ben yinede cok korkuyorum 39+1gunluk olduk bugün saglicak la alalım hepimizde insallah kucaklarimiza

M

Mukaddes

Guest
31+5 haftamızda dün müayine içün doktora geldim iki gündür bebeğimiin hareketleri yok denecek kadar azalmışdı akıntımda vardı bir kaç gündür.. Dr suyumun azaldığını ve derhal sezeryana alınmam gerekdiğini söyledi.. Dün öğlen ameliyat oldum bebeğim küvezde şu ann dua edin bizim için lütfen🙏😞
Allah yar ve yardımcınız olsun cnm 🤲🏼

Ceylinilda

Kayıtlı Üye
rank
31+5 kotu bir hafta degil cnm birazcik toparlayinca cıkarirlar, ben ilk dogumumu 31 haftalik yapmistim ,saglikla kavusun insallah🙏

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
2kq 160qr canım az önce gitdim yanına meleğim çok savunmasız minicik ellerine iyne falan bişeyler takmışlar burnuna tenefüss aparatı takmışlar 😢ALLAHIM her kesin yavrusunu bağışlasın benimde yavrumu bana bağışlasın🙏🙏😢😞
Ohh kilosu çok yerinde canım benim hiç korkma benim arkadaşım 30 haftalıkken doğum yaptı bebek 1540 gramdı sapasağlam şuan hiç korkma

Mələk

Kayıtlı Üye
rank
Her kese tek tek cevap yazmak isterdim kızlar durumum pek iyi değil piskolijimde çok bozuk hepinize çok teşekkür ediyorun güzel dilekleriniz ve dualarınız için minnetdarıö güzel kardeşlerim dualarınız yavrumla olsun 🙏🙏

Mlkmlk

Guest
rank
2kq 160qr canım az önce gitdim yanına meleğim çok savunmasız minicik ellerine iyne falan bişeyler takmışlar burnuna tenefüss aparatı takmışlar 😢ALLAHIM her kesin yavrusunu bağışlasın benimde yavrumu bana bağışlasın🙏🙏😢😞
Maşallah 🤲🏻🤲🏻 kilosu gayet iyi kuzucugun .Bak benim oğluma da takılmıştı . Lütfen üzülme .. kendiliğinden oksijen almaya başlayınca çıkaracaklar onu .. azıcık kilo verebilir ama endişelenme . Çok normal çünkü. Seni o kadar çok iyi anlıyorum ki .. aynı süreçten geçtik çünkü . .

Tüm sayfalar yüklendi.