Kızlaar bebeğim için dua edin🙏

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mələk tarafından oluşturulan Kızlaar bebeğim için dua edin🙏 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,475 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlaar bebeğim için dua edin🙏
Konbuyu başlatan Mələk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alparslan💙

Mələk

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum Allah yardımcın olsun kuzucuğuma da şifa versin inşallah tez vakitte toparlar benimde haraketleri yok denecek kadar az bende mi bi görünsem ya
Çok sağol canımm benim mutlaka görün Dra bende gelmek istemiyordum ama iyi ki dün gelmişim biraz daha geçiksem ALLAH korusun kötü şeyler ola bilirdi şimdi en azından bir ümid var 🙏🙏

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
31+5 haftamızda dün müayine içün doktora geldim iki gündür bebeğimiin hareketleri yok denecek kadar azalmışdı akıntımda vardı bir kaç gündür.. Dr suyumun azaldığını ve derhal sezeryana alınmam gerekdiğini söyledi.. Dün öğlen ameliyat oldum bebeğim küvezde şu ann dua edin bizim için lütfen🙏😞
Rabbim bebeğini sana bağışlasın canm inşallah sagsgalim alırsın kucağına bende 31+4 akıntın nasıldı ben doğum nasıl bilmem bende de akıntı var beyaz katı akıntı harici iç camasirimda ıslanma var şeffaf böyle bel ağrısı zaten iki gündür çok çektim bugün biraz daha az bugünde aksine baş dönmem çok sabah ayağa kaltim başım döndü tam yere dusuyordum saolsun eşimin refklesiyle tuttu beni bnm muanem de pazartesi bebek hareketini çok anlayan biri de değilim o yüzden soruyorum nasıl anladınız diye

Mələk

Kayıtlı Üye
rank
31+5 kotu bir hafta degil cnm birazcik toparlayinca cıkarirlar, ben ilk dogumumu 31 haftalik yapmistim ,saglikla kavusun insallah🙏
Canım Kaç gün kaldı küvezde bebeğin? Burda soruyorum her kese kaç gün kalır diye ama belli deyil diyorlar kendi toparlamasından aslıymış.. Duaların içinde çok sağol canım🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Maşallah 🤲🏻🤲🏻 kilosu gayet iyi kuzucugun .Bak benim oğluma da takılmıştı . Lütfen üzülme .. kendiliğinden oksijen almaya başlayınca çıkaracaklar onu .. azıcık kilo verebilir ama endişelenme . Çok normal çünkü. Seni o kadar çok iyi anlıyorum ki .. aynı süreçten geçtik çünkü . .
İnşALLAH canım dualarınız için minnetdarım.. İnşALLAH iyi olur miniğim 🙏

Mələk

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim bebeğini sana bağışlasın canm inşallah sagsgalim alırsın kucağına bende 31+4 akıntın nasıldı ben doğum nasıl bilmem bende de akıntı var beyaz katı akıntı harici iç camasirimda ıslanma var şeffaf böyle bel ağrısı zaten iki gündür çok çektim bugün biraz daha az bugünde aksine baş dönmem çok sabah ayağa kaltim başım döndü tam yere dusuyordum saolsun eşimin refklesiyle tuttu beni bnm muanem de pazartesi bebek hareketini çok anlayan biri de değilim o yüzden soruyorum nasıl anladınız diye
Canım mutlaka dra git benimde akıntım öyleydi beyaz katı ve pedimi islatıyordu az az geliyordu hareketleride geçen haftakina göre çok azdı kelebek çırpıntısı gibiydi iyi ki geldim dra geç ola bilirdi suyu azalmışdı bayaa bir iki de geçiksem ALLAH korusun dilime getirmek bile istemiyorum

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Canım mutlaka dra git benimde akıntım öyleydi beyaz katı ve pedimi islatıyordu az az geliyordu hareketleride geçen haftakina göre çok azdı kelebek çırpıntısı gibiydi iyi ki geldim dra geç ola bilirdi suyu azalmışdı bayaa bir iki de geçiksem ALLAH korusun dilime getirmek bile istemiyorum
Daha sabahtan beri 1 kere falan hissettim dedim heralde uyuyor aynı aktı şuan olan bendede öyle o zaman ben pazartesiyi beklemiyim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar