Kizlaarrrrrrrrrrr bakın hele

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asra tarafından oluşturulan Kizlaarrrrrrrrrrr bakın hele başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,449 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlaarrrrrrrrrrr bakın hele
Konbuyu başlatan Asra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervegüll

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Olursan değil hep kabızim zrn bebeklikden beri haftada bir çıkarım tuvalete böyle olaclar yapınca da lavman kullanmak zorunda kalıyorum
Kayısı hoşafı falan iç onlar kabızlığa iyi geliyo, kuru kayısı da yiyebilirsin hiç bişey bulamazsan 🤗 bir tane toz var adını bilemicem şimdi onu yoğurtla karıştırıp yiyince anın da açıyor, bikeresin de çok kabız olmuştum dedem kullanıyormuş o vermişti. Adını öğrenebilirsem söylerim sana

Kizalr bişi sorcam ya doktr bana ddcavit verdi icsemmi cnku bn kabız bir insanım tubalete çıkmam zor mette kabız ederdyr sizi yaptım kabız bide bu ilaç neki vitaminmi aşırı gerekli mi yani
Ben doğuma kadar kullandım canım bebeğin gelişimi açısından vitamin önemli bende kullandığım hiçbir hapta kabızlık gibi bı sorun olmadi

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kizalr bişi sorcam ya doktr bana ddcavit verdi icsemmi cnku bn kabız bir insanım tubalete çıkmam zor mette kabız ederdyr sizi yaptım kabız bide bu ilaç neki vitaminmi aşırı gerekli mi yani
Cnm demir ilaci vermiş doktor sana. Benden başta kabizlik yaptı zamanla kabızlık geçti ama.bol.sivi tuketirsen sorun yasamazsin.. ve içmen gerekiyor cnm bebek için onemli

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Çok önemli canım Bebek gelişimi için bide daha doğumdan sonra 3 ay daha kullancan sadece hamilelikte deil

K

kübra201919

Guest
bu d vitamini mi, Dr. hasan hüsnü eren hoca, D3k2 mix up markasını önermişti ben onu kullanıyorum güvenle, doktorun verdiğinin içeriğine güven ediğim için içmedim, şahsi tercihim, bir de önerim her gün 11-14 arası öğlen güneşe çıkın kollarınızın iç kısmı, görebilcek mümkün çok yeriniz doğrudan güneş alsın%90 d vitamini güneşten alınır, baharı bekliyorduk tam sırası

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Canım kullan bebek için önemli. Damla bende kullanıyorum kabız yapmadı. Sıvı şeyler tüketmeye dikkat et. Gundu bı iki tane kayısı ye rahat edersin

Tüm sayfalar yüklendi.