Sorum var Kızlar 13 gaftalik cinsiyet yanılması olurmu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zehra Nur tarafından oluşturulan Kızlar 13 gaftalik cinsiyet yanılması olurmu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 688 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar 13 gaftalik cinsiyet yanılması olurmu
Konbuyu başlatan Zehra Nur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruakpinar0354

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kızlar 13 haflatik hamieyim doktora gitim kiza benziyor dedi 2 kızım var bu sefer erkek olmasını istiyoruz acaba yanılma payı varmi
Merhaba canım olabilir şuan küçük ya bnde bu gebeliğim de 13 de erkek dedi bak pipisi hatta dedi 16 da gittim ay annesi kızın olacak dedi 😂😂 pipisi var demiştim 😂 yok o kordonuymuş dedi 😂

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar 13 haflatik hamieyim doktora gitim kiza benziyor dedi 2 kızım var bu sefer erkek olmasını istiyoruz acaba yanılma payı varmi
13 haftalık gebelikte ancak tahmin yapılabilir canım misal benim ilk gebelikte 13. Haftada kıza benziyor demişti doktorum 17. Haftada kesinleşti kız olduğu ikinci gebeliğimde ise 13. Haftada kıza benziyor demişti 19. Haftada erkek kesinleşti

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Bilemeyiz canım ama olabilir de bana da 13 de kıza benziyor dedi doktorum 16 da yine kıza benziyor dedi 24 de tekrar kıza benziyor dediler 😂😂 Şuan 27. Haftada yani önümüzdeki hafta kontrol var detaylı net olarak cinsiyetini öğreniriz diye umut ediyorum. Rabbim gönlünden geçeni sağ Salim bir şekilde nasip etsin inşallah 🙏🏻 maşallah kız çocuğu berekettir 😍😍
Kız seninki ben hissediyorum valla bir bebek bu kadar nazlı olabilir ancak
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kıza benizoyrasa kızdır. Erkek çabuk elli oluyor
Onu bende duydum sanki doğrumu bilmiyorum ama
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kıza benizoyrasa kızdır. Erkek çabuk elli oluyor
Onu bende duydum sanki doğrumu bilmiyorum ama
Aynı problemi bende yaşıyorum canım
Bana 13+0 de erkek dedi
Bugün 17+6
Kıza benziyor dedi
Ki 3 kızım var sanırım 4.prenses gelicek