Kızlar 2 ay aşısı dikkat edilmesi gereken bir şey var mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zehrasel29 tarafından oluşturulan Kızlar 2 ay aşısı dikkat edilmesi gereken bir şey var mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 676 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar 2 ay aşısı dikkat edilmesi gereken bir şey var mı
Konbuyu başlatan Zehrasel29
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar 9 Haziran aşımız var cok korkuyorum nasıl dayanıcak yavrum bilmiyorum Ares falan yapıyormuş
Ateş her bebekte olmuyor canım kalın giydirnezsin ara ara bakarsın ateşine aşıdan sonra bir kaç gün huzursuzluk uyku problemi olabilir. Asi yapılan yerde birazcık kızarıklık şişlik olabilir artmaması için takip edeceksin o kadar

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 9 Haziran aşımız var cok korkuyorum nasıl dayanıcak yavrum bilmiyorum Ares falan yapıyormuş
Canım iki aylık aşı yapıldıktan sonra en az 3 gün banyo yaptırmayacak sın ateşi olursa şurup içirirsin bi çay kaşığı yada yarım ölçek kadar aşının yapıldığı yer kızarır korkma normal çünkü

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Bebekten bebeğe göre değişiklik gösterir. Bazı bebekler çok etkilenirken bazıları hafif geçirir. Aşıdan sonra duş aldırma ve doktor tavsiyesiyle ağrı kesici ateş düşürücü kullanabilirsin

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum her bebekte aynı belirtileri göstermiyor benim kızımda ateş vesaire bişey olmadı çok şükür sadece kolunda izi geç geçiyor yara gibi oluyor falan

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar