kizlar 36. haftada ishal doğum başlangıcı mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde edapsr tarafından oluşturulan kizlar 36. haftada ishal doğum başlangıcı mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,731 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı kizlar 36. haftada ishal doğum başlangıcı mı
Konbuyu başlatan edapsr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur edis

edapsr

Kayıtlı Üye
rank
35+6 yim bugun iki gundur isalim karnim agriyor hafif hafif internette dogum baslangici olabilir diyor yasayan oldu mu boyle bir sey

Tuana

Kayıtlı Üye
rank
35+6 yim bugun iki gundur isalim karnim agriyor hafif hafif internette dogum baslangici olabilir diyor yasayan oldu mu boyle bir sey
Bende 34 haftalik hamileyim 3 Haftadir ara ara ishal oluyom ishal normal diye biliyorum bol su ic sivi kaybi oluyo ishalde ama senin doguma az kaldis dikkatli ol yinede

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Canım bende 30 haftalik oldum bir haftadır ara ara ishalim oluyor internetten baktığımda doğum başlangıcı dedi. Doktor kontrolünde doktoruma sordum hiç bir doğum belirtisi yok ve ilaçlardan normal dedi . Bilmiyorum bende korkuyordum benim bel ağrım da vardı. Çok şükür bir sıkıntı yok

edapsr

Kayıtlı Üye
rank

İremasu

Kayıtlı Üye
rank
Bende 36 4 dum bendede oluyor hatta o karın ağrısı aha doguruyorum dedirtcek cinste oluyor dün gittim doktora sancım çıktı nts de haftya cuma sezeryan girecem nasipse

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar