Kızlar 38+3 ve Yatış

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Kızlar 38+3 ve Yatış başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,384 kez görüntülenmiş, 148 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Kızlar 38+3 ve Yatış
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Az önce girdim doktoe haftan gelmiş sancın yok mu dedi 4 gündür sancılandığımı söyledim direk olarak yatış verdi miniğin kilosu da 3,200 müş dua edin sağ salim girip çıkalım . Aşırı kötüyüm kayrayı nasıl bırakacağım onu düşünüyorum şuan sürekli anne diyor yavrum içine doğdu sanırım

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Az önce girdim doktoe haftan gelmiş sancın yok mu dedi 4 gündür sancılandığımı söyledim direk olarak yatış verdi miniğin kilosu da 3,200 müş dua edin sağ salim girip çıkalım . Aşırı kötüyüm kayrayı nasıl bırakacağım onu düşünüyorum şuan sürekli anne diyor yavrum içine doğdu sanırım
Maşallah kuzuma kilosu gayet iyi sağlıkla kucağına alırsın inşallah cnm benm haberlerini bekliyorum ay aşırı heyecanlandım ya kendim doğuma gidicem sanki kayrayida endişe etme birtsnem stres yapma hersey çok güzel olucak 🥰🤲🤲dualarım seninle canm bnm

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Maşallah kuzuma kilosu gayet iyi sağlıkla kucağına alırsın inşallah cnm benm haberlerini bekliyorum ay aşırı heyecanlandım ya kendim doğuma gidicem sanki kayrayida endişe etme birtsnem stres yapma hersey çok güzel olucak 🥰🤲🤲dualarım seninle canm bnm
Allah razı olsun birtanem annem bakacak ona ama yavrum hissetmiş gibi sürekli anne anne dedi 🥺🥺

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Kayra da kardeşine kavuşacak bebişi görünce unutur annesi sen merak etme sağlıkla gir bebişinle çık inşAllah 🤲🥰

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Allah razı olsun birtanem annem bakacak ona ama yavrum hissetmiş gibi sürekli anne anne dedi 🥺🥺
Kıyamam valla bu duyguyu iyi bilirim bnm de gorumcem baktı sezeryana girerken nasıl ağladım nasıl üzüldüm ama karnimizda kide bizim evladımız onun içinde stres yapmamamiz lazım hayırlısıyla sağlıkla gelir insalalh minigimiz zaten hemen kavusucan canm bnm iki evladına yan yana olucagin güzel anı düşün 🥰

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Kilosu güzel Ayşenur dua ederiz haber et kayrayada Allah sakinlik versin olur biter İnsAllah bir avazda

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Canım benim Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah şimdi bugün ameliyata alinacakmisin peki

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Kıyamam valla bu duyguyu iyi bilirim bnm de gorumcem baktı sezeryana girerken nasıl ağladım nasıl üzüldüm ama karnimizda kide bizim evladımız onun içinde stres yapmamamiz lazım hayırlısıyla sağlıkla gelir insalalh minigimiz zaten hemen kavusucan canm bnm iki evladına yan yana olucagin güzel anı düşün 🥰
İnşallah kuzum inşallah 🙏🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kilosu güzel Ayşenur dua ederiz haber et kayrayada Allah sakinlik versin olur biter İnsAllah bir avazda
Allah razı olsun canım benim çok stresliyim. Nabzım düşmüyor ondan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım benim Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah şimdi bugün ameliyata alinacakmisin peki
Evet canım doktor bugun alınacaksın dedi şuan nabzımın düşmesini bekliyorlar

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim sağ salim doğsun inşallah canım sıkma canını cnm yok yok iyi cnm sıkıntı çıkmaz rabbim seni ona bağışlasın cnm 😍😘

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar