Kızlar 38+3 ve Yatış

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Kızlar 38+3 ve Yatış başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,381 kez görüntülenmiş, 148 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Kızlar 38+3 ve Yatış
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Az önce girdim doktoe haftan gelmiş sancın yok mu dedi 4 gündür sancılandığımı söyledim direk olarak yatış verdi miniğin kilosu da 3,200 müş dua edin sağ salim girip çıkalım . Aşırı kötüyüm kayrayı nasıl bırakacağım onu düşünüyorum şuan sürekli anne diyor yavrum içine doğdu sanırım
Rabbim sağ sağsalim doğurup kucağına almayı nasip etsin canım kayrayı da ziyaret saatlerinde görürsün inşallah🤲

merve92m

Kayıtlı Üye
rank
Doğdu mu benimki daha var 😀

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-05-05
Gebeliğinizin 39. Haftasındasınız.
Erkek bebekler kızlara göre biraz daha ağır olurlar. bebeğiniz 3150 gr ve 50 cm. sezaryen doğum yapılabilir. Normal doğum beklenirken bebek hareketleri iyi takip edilmeli ve kontroller aksatılmamalı.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 49 cm ağırlıgı 3200 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Az önce girdim doktoe haftan gelmiş sancın yok mu dedi 4 gündür sancılandığımı söyledim direk olarak yatış verdi miniğin kilosu da 3,200 müş dua edin sağ salim girip çıkalım . Aşırı kötüyüm kayrayı nasıl bırakacağım onu düşünüyorum şuan sürekli anne diyor yavrum içine doğdu sanırım
Hayırlı haberlerini bekliyoruz canım sağlıkla kucağına alırsın inşallah ❤️🥰 o duyguyu hepimiz yaşadık canım sen bi sağ salim çık annen senden iyi bakar Kayra ya emin ol 🥰

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Hadi hayırlı haberlerle canm sağlıkla alırsın kucağına miniği inşallah 🌸

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Doğum ettim kızlar kızım gözlem odasında 🥺🥺 sadece bir kere gördüm yanıma vermediler. İlk başta doğumdan önce nabzım düşmedi tansiyon düşmedi . Anesteziden 30 dakika sonra baygınlık geçirecek gibi oldum 5 kez mide bulantısı iğnesi vurdular ama yok son 20 dakika da rahmi ve uterusu içeri sokmaya çalıştılar onlar uğraştıkça ben kustum ben kustukça ikiside dışarı çıktı tansiyonum yükselsin diye uğraştılar iğne yaptılar yok uterus sabit dursun diye iğne yaptılar oda uok 2 saniye normal olup sonrq geri düştü . Ama genel olarak iyiydi şuan karnımda kum turbası var 6 saat duracak rahim ve uterus yerine otursun diye dediler. Doğumdan sonra kan alındı enfeksiyon yine tavan yapmış ayağa kalkmama izin vermiyorlar verseler yürüyeceğim ama yok 🤦🏻‍♀️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doğum esnasında aşırı kan kaybı yaşadım ameliyat uzun sürdüğü için . Şimdi kan sonucuma göre bebeğimi görebileceğim . Kan değerim yüksekse dışarı çıkma iznim var ama değilse yasak 🥺🥺 ben ve babası hariç kimseye bilgi verilmiyormuş. Babası akşam gelecek anlayacağız yavrumu özledim 🥺🥺

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Doğum ettim kızlar kızım gözlem odasında 🥺🥺 sadece bir kere gördüm yanıma vermediler. İlk başta doğumdan önce nabzım düşmedi tansiyon düşmedi . Anesteziden 30 dakika sonra baygınlık geçirecek gibi oldum 5 kez mide bulantısı iğnesi vurdular ama yok son 20 dakika da rahmi ve uterusu içeri sokmaya çalıştılar onlar uğraştıkça ben kustum ben kustukça ikiside dışarı çıktı tansiyonum yükselsin diye uğraştılar iğne yaptılar yok uterus sabit dursun diye iğne yaptılar oda uok 2 saniye normal olup sonrq geri düştü . Ama genel olarak iyiydi şuan karnımda kum turbası var 6 saat duracak rahim ve uterus yerine otursun diye dediler. Doğumdan sonra kan alındı enfeksiyon yine tavan yapmış ayağa kalkmama izin vermiyorlar verseler yürüyeceğim ama yok 🤦🏻‍♀️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doğum esnasında aşırı kan kaybı yaşadım ameliyat uzun sürdüğü için . Şimdi kan sonucuma göre bebeğimi görebileceğim . Kan değerim yüksekse dışarı çıkma iznim var ama değilse yasak 🥺🥺 ben ve babası hariç kimseye bilgi verilmiyormuş. Babası akşam gelecek anlayacağız yavrumu özledim 🥺🥺
Canım benim ya öncelikle gözün aydın rabbim analı babalı büyütsün inşallah
Lütfen canını sıkma iyi olucak hersey yoluna girecek bizi de habersiz bırakma
Ama biyandan doktorların da suçu var o kadar ay ağrı çektin daha önceden doğuma alınabilirdin ağrılar ve kasılmalar sonucu rahim kaymış hep

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar