Kızlar 38+3 ve Yatış

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Kızlar 38+3 ve Yatış başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,462 kez görüntülenmiş, 148 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Kızlar 38+3 ve Yatış
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank
Az önce girdim doktoe haftan gelmiş sancın yok mu dedi 4 gündür sancılandığımı söyledim direk olarak yatış verdi miniğin kilosu da 3,200 müş dua edin sağ salim girip çıkalım . Aşırı kötüyüm kayrayı nasıl bırakacağım onu düşünüyorum şuan sürekli anne diyor yavrum içine doğdu sanırım
Sağlıcakla kucagina al canım inşallah sorunsuz bir şekilde gelir minik prenses

@minikmucizelerim41

Kayıtlı Üye
rank
Gamzem şimdi görmeye gidiyorum miniği 😍😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah razı olsun birtanem şimdi görmeye gidiyorum

Görmeye gidiyorum canım benim

Allah razı olsun canım benim. Ay mutluluktan ağlayaciğım birazdan 🥺🥺
Noldu gördün mü kuzucuğumuzu canım nasıl durumu iyi mi ❤️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Noldu gördün mü kuzucuğumuzu canım nasıl durumu iyi mi ❤️
Gördün canım minicik görsen o kadar küçüktü ki 🥺🥺. Anne karnında doğum esnasında su yutmuş onu ciğerinden atamamış o yüzden solunum sıkıntısı yaşamış miniğim resmen dondurma bebek gibiydi kızlar 🥺🥺bir an oyuncak sandım bu benim mi dedim o kadar küçük ki . Şükür şuan solunumu daha iyiyw gidiyor dediler yarın daha da iyi olursa ilk emzirme olacakmış 🤲🏻. İnşallah birde kanında enfeksiyon çıkmış eğer yarın ki kan sonucu enfeksiyon değeri yükselmezse antibiyotik başlanmayacak ama değer yükselirse antibiyotik tedavisi alacakmış 🥺🥺

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Az önce girdim doktoe haftan gelmiş sancın yok mu dedi 4 gündür sancılandığımı söyledim direk olarak yatış verdi miniğin kilosu da 3,200 müş dua edin sağ salim girip çıkalım . Aşırı kötüyüm kayrayı nasıl bırakacağım onu düşünüyorum şuan sürekli anne diyor yavrum içine doğdu sanırım
Canım gözün aydın Allah analı babalı büyütsün inşallah sana da çok geçmiş olsun bu ikinciler hep mi sorunlu gelir benimde aynı valla cadılar 🥰🥰canları sağolsun prenses nasıl sen nasılsın iyi misiniz

@minikmucizelerim41

Kayıtlı Üye
rank
Gördün canım minicik görsen o kadar küçüktü ki 🥺🥺. Anne karnında doğum esnasında su yutmuş onu ciğerinden atamamış o yüzden solunum sıkıntısı yaşamış miniğim resmen dondurma bebek gibiydi kızlar 🥺🥺bir an oyuncak sandım bu benim mi dedim o kadar küçük ki . Şükür şuan solunumu daha iyiyw gidiyor dediler yarın daha da iyi olursa ilk emzirme olacakmış 🤲🏻. İnşallah birde kanında enfeksiyon çıkmış eğer yarın ki kan sonucu enfeksiyon değeri yükselmezse antibiyotik başlanmayacak ama değer yükselirse antibiyotik tedavisi alacakmış 🥺🥺
Oyyy kıyamam ben ona. Rabbim şifalar versin tez zamanda kokusuna kavuşursun inşs

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Canım gözün aydın Allah analı babalı büyütsün inşallah sana da çok geçmiş olsun bu ikinciler hep mi sorunlu gelir benimde aynı valla cadılar 🥰🥰canları sağolsun prenses nasıl sen nasılsın iyi misiniz
Şükür iyiyim aleynam ben ama stresten kaynaklı ne bir şey içebiliyorum ne sütüm adam akıllı geliyor gaz çıkaramadım hala yürüyüş yapıyorum sorun yok. Kızım yoğum bakımda 🥺. Ciğerine doğum esnasında su kaçmış onu atamamış dediler. Oksijen desteği alıyor şuan. Hoş sabah doğuma göre şuan daha iyiymiş oksijen seviyesini düşürmüşler. Ben gördüm çıkarken yine seviyesini düşürdüler . Yarın daha iyi olursa ilk emzirme olacak Allahın izni ile . Ama minicikdi aleynam o kadar küçük k

Oyyy kıyamam ben ona. Rabbim şifalar versin tez zamanda kokusuna kavuşursun inşs
İnşallah canım inşallah Allah razı olsun 🙏🏻

❤️CANDAN❤️

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun Rabbim bir an bir an önce bir araya gelmenizi nasip etsin sakin kal stres yapmamaya çalış çok şükür sağ salim gelmiş dünyaya minik kız daha dün gibi ya maşallah sübhanallah barekallah ❤️ tez vakitte evinize gidersiniz inşallah 🤲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Geçmiş olsun Rabbim bir an bir an önce bir araya gelmenizi nasip etsin sakin kal stres yapmamaya çalış çok şükür sağ salim gelmiş dünyaya minik kız daha dün gibi ya maşallah sübhanallah barekallah ❤️ tez vakitte evinize gidersiniz inşallah 🤲
İnşallah canım inşallah 🙏🏻 stres yapmamak elimde değil kuzum sütüm da gelmedi stresten ilk başta dün bile sıktığımda gelen süt şuan yok şaka gibi 🥺🥺

Tüm sayfalar yüklendi.