Kızlar 38+3 ve Yatış

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Kızlar 38+3 ve Yatış başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,423 kez görüntülenmiş, 148 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Kızlar 38+3 ve Yatış
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

❤️CANDAN❤️

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah canım inşallah 🙏🏻 stres yapmamak elimde değil kuzum sütüm da gelmedi stresten ilk başta dün bile sıktığımda gelen süt şuan yok şaka gibi 🥺🥺
Gelir Allah'ın izniyle üzülme stres yapmamak elde olmuyor aynısını yaşadım çünkü 1 kez görsem yeter diyor insan ama görünce bırakmak istemiyor seni çok iyi anlıyorum o gün hemen kalktım ağrı sancı aklına bile gelmiyor insanın aklı evladında kalıyor ama çabuk toparlıyorlar merak etme kucağına aldığında o gün senin bayramın oluyor işte 🥰❤️ çıkınca hemen haber et güzel haberlerini bekliyoruz 🤲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Gelir Allah'ın izniyle üzülme stres yapmamak elde olmuyor aynısını yaşadım çünkü 1 kez görsem yeter diyor insan ama görünce bırakmak istemiyor seni çok iyi anlıyorum o gün hemen kalktım ağrı sancı aklına bile gelmiyor insanın aklı evladında kalıyor ama çabuk toparlıyorlar merak etme kucağına aldığında o gün senin bayramın oluyor işte 🥰❤️ çıkınca hemen haber et güzel haberlerini bekliyoruz 🤲
Ederim birtanem ederim şimdi biraz süt sağıp uyuyacağım inşallah uyuyabilirsem

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Gördün canım minicik görsen o kadar küçüktü ki 🥺🥺. Anne karnında doğum esnasında su yutmuş onu ciğerinden atamamış o yüzden solunum sıkıntısı yaşamış miniğim resmen dondurma bebek gibiydi kızlar 🥺🥺bir an oyuncak sandım bu benim mi dedim o kadar küçük ki . Şükür şuan solunumu daha iyiyw gidiyor dediler yarın daha da iyi olursa ilk emzirme olacakmış 🤲🏻. İnşallah birde kanında enfeksiyon çıkmış eğer yarın ki kan sonucu enfeksiyon değeri yükselmezse antibiyotik başlanmayacak ama değer yükselirse antibiyotik tedavisi alacakmış 🥺🥺
Ay maşAllah erkek deyip şüpheye düşürmüşlerdi ama iyi annesi sana bi de erkek ismi aratmadı 🤭 Gözün aydın Allah analı babalı abili büyütsün minnak prensesi 🥰

zeynomBerat

Kayıtlı Üye
rank
Az önce girdim doktoe haftan gelmiş sancın yok mu dedi 4 gündür sancılandığımı söyledim direk olarak yatış verdi miniğin kilosu da 3,200 müş dua edin sağ salim girip çıkalım . Aşırı kötüyüm kayrayı nasıl bırakacağım onu düşünüyorum şuan sürekli anne diyor yavrum içine doğdu sanırım
Canım benim Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah seni çok iyi anlıyorum insan birine kavuşmayı hayal ederken diğerini bırakmaya kıyamıyor sen şuan kendine odaklan sen iyi olursan her iki evladin da iyi olur Rabbim seni onlara onları da sana bağışlasın insallah 🙏🏻☺️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Nazlı bu kız nazlı 🤭 inşAllah bir an önce emmeye de abisiyle tanışmaya da gelecek 🤲
İnşallah hazalım inşallah 🙏🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım benim Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah seni çok iyi anlıyorum insan birine kavuşmayı hayal ederken diğerini bırakmaya kıyamıyor sen şuan kendine odaklan sen iyi olursan her iki evladin da iyi olur Rabbim seni onlara onları da sana bağışlasın insallah 🙏🏻☺️
Allah razı olsun canım benim ❤️🙏🏻. Amin amin rabbim kimseyi evladıyla sınamasın inşallah 🙏🏻

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Kız çıkardım şükür . Fıldır fıldıe geziyorum babamın bana yemek getirmesini bekliyorum şuan inşallah odayı bulacak 😂😂. Kızım için güleceğim yoksa böyle olacağo yok olan sütte gidecek 🙏🏻🤦🏻‍♀️. O yüzden moraliöi yüksek tutuo yarın onu emzireceğim anı düşünüyorum 😍😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Elisa kaç günde çıktı peki o değiş kayra benimle konuşmuyor 🥺🥺aradım az önce yüzüme baktı suratını düşürdü öyle mazlum mazlum baktı ki neden beni bıraktır der gibi 🥺🥺. Onu görünce ağladım resmen off aleynam anne olmak ne zor 🥺🥺
Elisa 13 gün kaldı canım. Elisa da benle konuşmamıştı çok ağlamıştım benden öyle uzaklaşınca hiç yanıma gelmemişti evde de bi iki gün soğuk durdu ama şimdi eski haline döndü tepemden inmiyor çok şükür cemreyi çok seviyor ama çokta kıskanıyor sürekli kucağımda olmak istiyor 60 kiloyla doğum yaptım 3 günde 49 kiloya düştüm yorgunluktan doğum yaptığım günden beri adam akıllı oturamadım hiç ama canları sağolsun iyi olsunlar da gerisi önemli değil

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Elisa 13 gün kaldı canım. Elisa da benle konuşmamıştı çok ağlamıştım benden öyle uzaklaşınca hiç yanıma gelmemişti evde de bi iki gün soğuk durdu ama şimdi eski haline döndü tepemden inmiyor çok şükür cemreyi çok seviyor ama çokta kıskanıyor sürekli kucağımda olmak istiyor 60 kiloyla doğum yaptım 3 günde 49 kiloya düştüm yorgunluktan doğum yaptığım günden beri adam akıllı oturamadım hiç ama canları sağolsun iyi olsunlar da gerisi önemli değil
Anladım canım bakalım bizim minik ne kadar kalacak 🥺🥺

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar