Kızlar 38+3 ve Yatış

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Kızlar 38+3 ve Yatış başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,483 kez görüntülenmiş, 148 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Kızlar 38+3 ve Yatış
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Lina'm❤️

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah canım inşallah 🙏🏻 doğum ağrısı asla yok bende şuan ne dikiş ağrısı ne baika bir sorun tek sıkıntı evladım 🥺. En son doğumdan sonra ağrı kesici verdiler sonra sordular ben istemedim ağrım yok diye inşallah bünyesi bana benzer yarabbim diyorum güçlü bir çocuk olur
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kilosu çok iyi zaten kuzum doktor maşallahı var dedi . Süt konusunda hemşire baktı sütün çok var ama şuan gelmemesi normal hem üzüntü hemde doğum yorgunluğu birde bebeğin emememiş daha dedi sağdıkça artacak endişe etme şuan istesen de sağma makinesi vermem sana dedi bana
Günaydın canim bu gün güzel haberle güne başlarsın inşallah 💕💕

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Anladım canım bakalım bizim minik ne kadar kalacak 🥺🥺
İnşallah çıkarırlar cnm hadi biraz moralini yüksek tut annesi sana ihtiyacı var evlatlarının inan sen güçlüsün 😘😘

İnşallah hazalım inşallah 🙏🏻

Allah razı olsun canım benim ❤️🙏🏻. Amin amin rabbim kimseyi evladıyla sınamasın inşallah 🙏🏻
Amin inşallah canım ♥️

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Gördün canım minicik görsen o kadar küçüktü ki 🥺🥺. Anne karnında doğum esnasında su yutmuş onu ciğerinden atamamış o yüzden solunum sıkıntısı yaşamış miniğim resmen dondurma bebek gibiydi kızlar 🥺🥺bir an oyuncak sandım bu benim mi dedim o kadar küçük ki . Şükür şuan solunumu daha iyiyw gidiyor dediler yarın daha da iyi olursa ilk emzirme olacakmış 🤲🏻. İnşallah birde kanında enfeksiyon çıkmış eğer yarın ki kan sonucu enfeksiyon değeri yükselmezse antibiyotik başlanmayacak ama değer yükselirse antibiyotik tedavisi alacakmış 🥺🥺
Üzülme canm şimdi onun sağlığı için stres yapmaman lazim ki minigimize bol bol süt olsun küçüklüğüne takılma hiç canm Alparslan o kdar küçüktü ki bez değiştirmeye korkardım neler çekti biliyorsun ama bak şimdi tosun gbi oldu maşallah bol bol süt için uğraş kuzum sen minigimizde içsin sagsaglim en kısa sürede gelicek sabret sabırlı ol dua et bizim dualarımız da sizinle canm bnm 🤲❤️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Günaydın canim bu gün güzel haberle güne başlarsın inşallah 💕💕
Ayy Allah bin kere razı olsun canım benim . Eşim kızımız için doktorlarla görüşmeye gitti bakalım inşallah iyidir bol bol dua edin nolur 🙏🏻🙏🏻

İnşallah çıkarırlar cnm hadi biraz moralini yüksek tut annesi sana ihtiyacı var evlatlarının inan sen güçlüsün 😘😘

Amin inşallah canım ♥️
İnşallah kuzum inşallah bana çekmiştir de güçlüdür oda ben gibi

Üzülme canm şimdi onun sağlığı için stres yapmaman lazim ki minigimize bol bol süt olsun küçüklüğüne takılma hiç canm Alparslan o kdar küçüktü ki bez değiştirmeye korkardım neler çekti biliyorsun ama bak şimdi tosun gbi oldu maşallah bol bol süt için uğraş kuzum sen minigimizde içsin sagsaglim en kısa sürede gelicek sabret sabırlı ol dua et bizim dualarımız da sizinle canm bnm 🤲❤️
Bugun göğüsüm süt toplanış baya süt bezesi var masaj yapıp sıkıyorum geliyor ama yoksa yok. Aşırı acıyor 🥺. Bakalım sağmaya çalışıyorum bol bol

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Ayy Allah bin kere razı olsun canım benim . Eşim kızımız için doktorlarla görüşmeye gitti bakalım inşallah iyidir bol bol dua edin nolur 🙏🏻🙏🏻

Bugun göğüsüm süt toplanış baya süt bezesi var masaj yapıp sıkıyorum geliyor ama yoksa yok. Aşırı acıyor 🥺. Bakalım sağmaya çalışıyorum bol bol
Gecer kuzum ben yoğun bakımda diye emziremedim makineyle çektim ona rağmen birsey olmuştu taş gbi ateşledim göğsüm kıpkırmızı olmuştu ama sabırla ağlıya agliyw boşaltım sıcak suyla sürekli yıka canm masaj yap sıcak havlular koy sürekli sağ süt yapicak şeyler tüket canm bnm düzelecek herseu hayırlısıyla

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank

Kesinlikle öyle

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Gecer kuzum ben yoğun bakımda diye emziremedim makineyle çektim ona rağmen birsey olmuştu taş gbi ateşledim göğsüm kıpkırmızı olmuştu ama sabırla ağlıya agliyw boşaltım sıcak suyla sürekli yıka canm masaj yap sıcak havlular koy sürekli sağ süt yapicak şeyler tüket canm bnm düzelecek herseu hayırlısıyla
Kız iştag kalmadı ki çorba ile duruyorum midem almıyor.

Lina'm❤️

Kayıtlı Üye
rank

Senden de razı olsun kuzum duam sizinle hayırlı haberlerini bekliyoruz 💐

Az önce girdim doktoe haftan gelmiş sancın yok mu dedi 4 gündür sancılandığımı söyledim direk olarak yatış verdi miniğin kilosu da 3,200 müş dua edin sağ salim girip çıkalım . Aşırı kötüyüm kayrayı nasıl bırakacağım onu düşünüyorum şuan sürekli anne diyor yavrum içine doğdu sanırım
Gözün aydın canım benim ☺️ inşallah bebeğinede kavuşursn hemen hiç üzülme sen

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar