Sorum var Kızlar 39 haftalık olduk bugün kaç gündür sancılarım var ama öyle şiddetli degil ve sık aralıklarla değil sancı makinasinda girinc3 orada sancı cikiyo

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Kızlar 39 haftalık olduk bugün kaç gündür sancılarım var ama öyle şiddetli degil ve sık aralıklarla değil sancı makinasinda girinc3 orada sancı cikiyo başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,163 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar 39 haftalık olduk bugün kaç gündür sancılarım var ama öyle şiddetli degil ve sık aralıklarla değil sancı makinasinda girinc3 orada sancı cikiyo
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Canım ilkini sezeryanla mi doğurdun?canim bende 38+4oldum nst ye girdim sancı vardi .doktor dedi bekleyelim 40a kadar acil bişey oldu mu zaten hastaneye yakınım gelirsin yine dedi.sende bekle canım biraz daha sabret🥰sancı herkeste aynı olmiyo onu soylim.benim sancı bı tutmustu yatağımin kenarına oturmustum kalkamıyordum ve durmadan agliyodum o derece kötüydü her tarafım kırılmış gibiydi 5dk da bi geliyodu sonra 2dk da bi geliyodu baktım gittikçe kötüye gidiyorum hastaneye gittik gittiğim gibi makinaya bağladılar sonrada doğuma aldılar 4cm açıklık var dedi üstüne de suni sancı verip doğuma aldılar canım.Allah yardımcımız olsun inşallah ❤️ sağlıkla kucağına alırsın canım inşallah
İlki sezaryandi canisii bilgim yok normal doğumla ondna merak ediyom sağol askimmm Aminnn Rabbim hepimizin yardımcısı olsun insalalh sağ sağlım kucamiza alaljm❤️🤩😍🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağlıcakla kucağına al Demoşumm😍🫢
Amin sağol bitanemmm ❤️😍😘🤲
Sağlıcakla kucağına al Demoşumm😍🫢

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Saglıkla hayırla sıhatle kucağına almayı nasip etsin canım inşallah 🤲🏻

Naziko

Kayıtlı Üye
rank
Eee bilmediğimden soruyorum normal doğum hiç yapmadım nasıl devam ediyor böyle veya ne zaman sıklasir sancılar doğum olması için siklasmasi sürekli olması lazım dimi benre bi sancı oluyor sonra saatler sonra oluyor yardım edin

??
Sanci varsa rehim agzi acilyodur Sabret canim her kadinda degisyo sanci dogum hali acilma 2sm olsa orasi basit 1adet hapla Hal edeyolar altina fitil gibi koyarlar 2saat icinda dogum gerceklasyo ben zeynebkamilda dogurdum oyla yardimci oldular tabiki senin doktorunada bagli farkli konusyolar islemleride farkli herkezin. Bi avezda kurtulursun insallah canim benim bolbol yurus yap iyi gelir💗💋

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Sanci varsa rehim agzi acilyodur Sabret canim her kadinda degisyo sanci dogum hali acilma 2sm olsa orasi basit 1adet hapla Hal edeyolar altina fitil gibi koyarlar 2saat icinda dogum gerceklasyo ben zeynebkamilda dogurdum oyla yardimci oldular tabiki senin doktorunada bagli farkli konusyolar islemleride farkli herkezin. Bi avezda kurtulursun insallah canim benim bolbol yurus yap iyi gelir💗💋
Amin insalah canım. Benim sagol❤️😘😍🤲

3 paşa 1 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Eee bilmediğimden soruyorum normal doğum hiç yapmadım nasıl devam ediyor böyle veya ne zaman sıklasir sancılar doğum olması için siklasmasi sürekli olması lazım dimi benre bi sancı oluyor sonra saatler sonra oluyor yardım edin

??
Rabbim yâr ve yardımcın olsun İnşallah canım sancini takip et 5 dakikada bir gelirse doktora git öncesinde gidersen sürekli alttan muayene ediyorlar

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank

??
Kuzum Allah kolaylık versin inşallah🤲 Benim normal doğumdu ama bebeğimin suyu azaldığı için ve kendi sancım olmadığı için suni sancı verdiler. O yüzden bilmiyorum canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar