Sorum var Kızlar 7 hafta 3 günlük hamileyim mide bulantisindan ölüyorum hicbirsey yiyemiyorum sadece kqhvalti yapiyorum bu bulanti ne zaman geciyo kacinci hafta

• Konbuyu başlatan Sevilaykaran
  • Toplam 35 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevilaykaran tarafından oluşturulan Kızlar 7 hafta 3 günlük hamileyim mide bulantisindan ölüyorum hicbirsey yiyemiyorum sadece kqhvalti yapiyorum bu bulanti ne zaman geciyo kacinci hafta başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,475 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar 7 hafta 3 günlük hamileyim mide bulantisindan ölüyorum hicbirsey yiyemiyorum sadece kqhvalti yapiyorum bu bulanti ne zaman geciyo kacinci hafta
Konbuyu başlatan Sevilaykaran
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sevilaykaran

EdaYildirim

Kayıtlı Üye
rank
Gebelikte bulanti ne zaman gecer
Allah yardımcımız olsun cok zor bir durum doktorum ilac verdi bana hic fayda etmedi okadar cok midem bulandı herşeyden soğudum evime giremedim evime girdiğim anda mide bulantısı tavan yapıyordu tuzlu yedim yok kreker yedim yok salatalık yedim yok en sonunda kendi kalime bıraktım iki hafta gectim sadece ama bu bile bana yetdi 6 haftalık iken başladı şuan 8 hafta 5 günlük .. 4 gün oldu mide bulantısı kendiliğinden geçti .. inşallah ama inşallah birdaha gelmez gerçekden cok zormuş
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

16 . Haftadan sonra bitiyor Kuzum yani 4. Aydan sonra , Rabb'im yardımcın olsun inşallah canım benim 😍🤲 hafif şeyler ye kuzum mideni rahatsız etmeyecek şeyler , inşallah bir an önce geçer 🤲❤️
Bende iki hafta sürdü bitdi şükür 🤲 rabbim birdaha yaşatmasın kimseye hicbir anne adayına 🤲 kimisi 9.cu aya kadar sürüyormuş allah korusun

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcımız olsun cok zor bir durum doktorum ilac verdi bana hic fayda etmedi okadar cok midem bulandı herşeyden soğudum evime giremedim evime girdiğim anda mide bulantısı tavan yapıyordu tuzlu yedim yok kreker yedim yok salatalık yedim yok en sonunda kendi kalime bıraktım iki hafta gectim sadece ama bu bile bana yetdi 6 haftalık iken başladı şuan 8 hafta 5 günlük .. 4 gün oldu mide bulantısı kendiliğinden geçti .. inşallah ama inşallah birdaha gelmez gerçekden cok zormuş

Bende iki hafta sürdü bitdi şükür 🤲 rabbim birdaha yaşatmasın kimseye hicbir anne adayına 🤲 kimisi 9.cu aya kadar sürüyormuş allah korusun
Gerçekten de çok zor ben 2 ay çektim en sonunda aile hekimim Bi ilaç yazdı şükür o birebir geldi. Kadın dogumcumada sormuştum içebilirsin Bi sakıncası yok çok iyi Bi ilaçtır etki eder demişti. Prilam Dr ismi canım eger olursa tekrarlarsa doktoruna Bi sorarsın. Allahım sag salim bebişlerinizi kucagınıza almayı nasip etsin inşallah 🤲

EdaYildirim

Kayıtlı Üye
rank
Gerçekten de çok zor ben 2 ay çektim en sonunda aile hekimim Bi ilaç yazdı şükür o birebir geldi. Kadın dogumcumada sormuştum içebilirsin Bi sakıncası yok çok iyi Bi ilaçtır etki eder demişti. Prilam Dr ismi canım eger olursa tekrarlarsa doktoruna Bi sorarsın. Allahım sag salim bebişlerinizi kucagınıza almayı nasip etsin inşallah 🤲
B
Cok teşekkür ederim tekrar başlarsa aklımda bulunsun ❤️ inşallah birdaha yaşamam da gerek kalmaz

damla_tly

Kayıtlı Üye
rank
Bende aynı sıkıntıyı yaşamıştım kuzucum. Prilam Dr diye Bi ilaç var hamileler için benim mucizevi ilacım gece yatmadan önce içiyorsun gün içinde bulantın olursa 1 tane daha içebiliyorsun bulantısı kesiyor. Doktorum sakıncası yok demişti ben 6. Ayıma kadar içtim ara ara hapı bırakayım demiştim ama hala devam ediyordu bulantım 6. Aydan sonra geçti benim ilacı da bırakmıştım. İçerisinde b12 takviyesi de var hapın. Doktoruna Bi danış istersen ben su içsem afedersin çıkartıyordum artık aglıyordum çok kötüydüm o ilaç kurtardı beni. Allah yardımcın olsun çok zor.
Ben halen kullanıyorum geçiriyor ama geri başliyor

Dilan ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Gebelikte bulanti ne zaman gece
3 veya 4 ayda rahatlarsın canım doktoruna danıştın mi
Benimkisi ben 17haftaligim hala var bende ama eskisi gibi değilim bendede aşırı vardı şuan miğde bulatisi var ama 2 3gunde bir kusma falan oluyo yavaş yavaş geçer

Canım azar araz tuzlu şeyleri tüket biraz iyi olursun benim ilk başlarda vardı şuan 17haftaligim hala ara ara kusma oluyo ilk başta daha fazla oluyodu

Banada ilca verdiler ben hiç kullanmadım

Canım azar araz tuzlu şeyleri tüket biraz iyi olursun benim ilk başlarda vardı şuan 17haftaligim hala ara ara kusma oluyo ilk başta daha fazla oluyodu

Banada ilca verdiler ben hiç kullanmadım miğde bulatı ilacı

Tüm sayfalar yüklendi.