Kızlar acil bakar mısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Selin.33 tarafından oluşturulan Kızlar acil bakar mısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,276 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar acil bakar mısınız
Konbuyu başlatan Selin.33
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan S♥️E💙

Selin.33

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim senin icinde bebegin icinde en hayirlisini nasil etsin bitanem 😘😘😘 bende cok hareketliydim salca biber vs kislik hazirliar yaptik ailece 37 haftaliktim ne olduysa ozaman oldu 🤣🤣 dogumdan birgun once avmde yuruyuse gittik orda dogurucam.saniyordum bir gun sonra dogurdum 🤣🤣
Amin canım inşallah 🥰 şu avm yürüyüşünü bende deneyeyim 😅 bende senin gibi kış hazırlıkları vs yaptım bi de tek başıma uğraştım 8. Ayda 6. Ayda memlekete gittik gez gez ayaklarım balon olurdu son bir ay ağırlaştı vücut hava da soğuyunca oturduk kaldık 😶

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım inşallah 🥰 şu avm yürüyüşünü bende deneyeyim 😅 bende senin gibi kış hazırlıkları vs yaptım bi de tek başıma uğraştım 8. Ayda 6. Ayda memlekete gittik gez gez ayaklarım balon olurdu son bir ay ağırlaştı vücut hava da soğuyunca oturduk kaldık 😶
Evde harekete devam et canim rabbim kurtarsin 🥰😘🙏

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Ben normal olsun diye bekledim bu kadar ama kiloluyum diye sezeryan olur dedi asistan doktor soru soruyorsun suratına bakıyorlar asıl doktorlar asistanları tecrübesiz diye bazen beğenmiyoruz ama en azından insan gibi muamele yapıyorlar hastalara 💗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım alttan bakmadılar hiç bugüne kadar sadece nstye bakıp karar verdi alttan da bakılması gerekmez miydi 🤔

Canım alttan bakmadılar hiç bugüne kadar sadece nstye bakıp karar verdi alttan da bakılması gerekmez miydi 🤔
Yapıyorum canım evim 8. katta inip çıkıyorum sadece kasık ağrısı oluyor o da bebek aşağıda olduğu için artık baskıdanmış sordum da bugün ilk doğum zor oluyor derlerdi de bilmiyorum kilom var ondan mı olmuyorki

Yapıyorum canım evim 8. katta inip çıkıyorum sadece kasık ağrısı oluyor o da bebek aşağıda olduğu için artık baskıdanmış sordum da bugün ilk doğum zor oluyor derlerdi de bilmiyorum kilom var ondan mı olmuyorki
Bende ondan korkuyorum canım ya bilmiyorum acilden mi giriş yapsam bugün baktı ultrasonda herşeyi normal dedi suyu befesi hareketi kalp atışı güzel biraz daha bekleyelim dedi. Geçmiş olsun canım 🌸 kakasını yaptığını kendin anlayabiliyor musun bir değişiklik oluyor mu sende

Bende ondan korkuyorum canım ya bilmiyorum acilden mi giriş yapsam bugün baktı ultrasonda herşeyi normal dedi suyu befesi hareketi kalp atışı güzel biraz daha bekleyelim dedi. Geçmiş olsun canım 🌸 kakasını yaptığını kendin anlayabiliyor musun bir değişiklik oluyor mu sende
Geçmiş olsun canım zor geçmiştir eminim Allah evlatlarınla güzel günler geçirip unutmayı nasip etsin o acıyı 💜 acaba beni bugün gören doktor uğraşmak istemedi mi ki kilom var diye tuhafıma gitti benim de direk sezeryan demesi 🤔

Geçmiş olsun canım zor geçmiştir eminim Allah evlatlarınla güzel günler geçirip unutmayı nasip etsin o acıyı 💜 acaba beni bugün gören doktor uğraşmak istemedi mi ki kilom var diye tuhafıma gitti benim de direk sezeryan demesi 🤔
Maşallah ne güzel bende hep öyle dua ettim normalde hareketli geçti benim de ama ben kilolu hamile kaldıö acaba ondan mı doktor direk sezeryan dedi bilmiyorum asistanına sordum kilodan mı öyle dedi diye muhtemelen dedi. Buarada avm iyiymiş şuan Ankara çok soğuk merdiven inipıkıyorum sadece 😊
Hayır canım hıc bir belirtisi olmuyor ama yatıs yapmasaydım bebek ölürdü senı de zehirledi dedi doktor

Selin.33

Kayıtlı Üye
rank
Hayır canım hıc bir belirtisi olmuyor ama yatıs yapmasaydım bebek ölürdü senı de zehirledi dedi doktor
Allah korusun canım ya iyiki erken davranmışsın ben gittiğimde doktor herşeyi iyi dedi ama içime kurt düştü cuma ya da cumartesi acile gideceğim kendimde bir belirti olmasa da kontrol amaçlı

Evde harekete devam et canim rabbim kurtarsin 🥰😘🙏
Amin canım inşallah 😘🌺

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Allah korusun canım ya iyiki erken davranmışsın ben gittiğimde doktor herşeyi iyi dedi ama içime kurt düştü cuma ya da cumartesi acile gideceğim kendimde bir belirti olmasa da kontrol amaçlı

Amin canım inşallah 😘🌺
Doktorda aynen oyle dedi iyi ki gelmişsin dedi ben 1 hafta daha beklemeyi dusunuyordum sancı 0 acılma hıc yoktu bol yuruyus yaptım sıcak banyo merdiven indim cıktım gittiğimde sancı ve acılma vardi sende bol yuruyus sıcak banyo hurma ye canım gelir sancin ınsallah

Selin.33

Kayıtlı Üye
rank
Doktorda aynen oyle dedi iyi ki gelmişsin dedi ben 1 hafta daha beklemeyi dusunuyordum sancı 0 acılma hıc yoktu bol yuruyus yaptım sıcak banyo merdiven indim cıktım gittiğimde sancı ve acılma vardi sende bol yuruyus sıcak banyo hurma ye canım gelir sancin ınsallah
İnşallah canım Allah razı olsun darısı benim başıma 😇🌺

Tüm sayfalar yüklendi.