Kızlar acil bakar mısınız ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şeyma78 tarafından oluşturulan Kızlar acil bakar mısınız ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,637 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar acil bakar mısınız ?
Konbuyu başlatan Şeyma78
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamzenur

...

Moderator
Mod
rank
Kızlar 10 hafta 5 günlüğüz yediğimi çıkarıyorum hiçbir şey yiyemiyorum sürekli istifar ediyorum 1 dilim portakalı bile istifar ediyorum sizce normal mi ne yapmam gerekiyor?
Canım doktora git.Serum takarlar. Burda senin gibi yediğini çıkaran arkadaşlar biliyorum.serum takılıyorlardı.

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Bulanti normal canim , prilam dr alabilirsin
Kızlar 10 hafta 5 günlüğüz yediğimi çıkarıyorum hiçbir şey yiyemiyorum sürekli istifar ediyorum 1 dilim portakalı bile istifar ediyorum sizce normal mi ne yapmam gerekiyor?
Geçmiş olsun cnm .. prilima Dr iç bak düzenli iç ki faydasını gor her gün aynı saatte iç.. az da olsa bulantıların azalacak . Ve tabi biraz zamana ihtiyacım var zamanla azalacak cnm korkma..

Şeyma78

Kayıtlı Üye
rank
Cnm benim çok normal bn 15.haftama girecem yeni yeni toparlandım
Hiç bişey yiyemiyordum aç yatıp aç kalkiyordum
Limon suyu tavsiye ederim mideyi biraz da olsa yatiştırıyor
Ama doktoruna görün bı bulantu ilacı versin
Çok zor dönem rabbim yardımcın olsun canım 🤲🤲
Amin sağolasın ❤
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım doktora git.Serum takarlar. Burda senin gibi yediğini çıkaran arkadaşlar biliyorum.serum takılıyorlardı.
Teşekkür ederim

Gamzenur

Kayıtlı Üye
rank
Çok normal bende aynıydım ama bende kusma yoktu ben inat ediyordum kusmuyodum hala da istahım yok katı yemek yiyemiyorum çorba tarzı seyler sadece yiyebiliyorum dha 1 2 hafta olu az az yiyebiliyorum

Tüm sayfalar yüklendi.