Sorum var Kızlar acil bakar mısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azra melis Ebru tarafından oluşturulan Kızlar acil bakar mısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 577 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar acil bakar mısınız
Konbuyu başlatan Azra melis Ebru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim 4 aylık fakat gece de sık sık uyanıyor gözleri kapalıyken ağlıyor gündüzleri de hiç uyumuyor 10 dk içinde direk uyanıyor ama uykusu var sürekli esniyor dişten şüpheleniyorum çünkü hem mama hem emiyodu artık eskisi gibi de emmiyor artık göğsümde kendini sıkıyor emiyor sonra aglamaya başlıyor ama mamayı verince yiyiyor anlamadım ya

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim 4 aylık fakat gece de sık sık uyanıyor gözleri kapalıyken ağlıyor gündüzleri de hiç uyumuyor 10 dk içinde direk uyanıyor ama uykusu var sürekli esniyor dişten şüpheleniyorum çünkü hem mama hem emiyodu artık eskisi gibi de emmiyor artık göğsümde kendini sıkıyor emiyor sonra aglamaya başlıyor ama mamayı verince yiyiyor anlamadım ya
Büyük ihtimalle atak zamanı canım memeyi bırakmaya çok meyilli olur bu zamanda ama fiş belirtiside aylar öncede başlaya biliyo dislikleei soğutup eline verebilirsin rahatlatır biraz

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Canim 3 aylıkken de böyleydi sonra kendiliğinden düzeldi yine aynısı oldu anlamadım gitti
Dediğim gibi atak zamani ne zaman olduğu belli olmuyo 2.5 ay kucağında gezerek emerek uyudu canım gezdirmesem almiyodu memeyi üstüne düşmesem bırakırdı sende elinden geldiğince biraktirmamaya çalış canım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ah ah o 4 ay atağı berbat bir zamandı bizde yaşadık uykusuz geceler huzursuz günler ağlamali vakitler ayy çok zor canım Allah yardımcın olsun

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Büyük ihtimalle atak dönemi ama mamada süt fazla gelip göğüsten az geldiği için kendini sıkıp ağlıyordur canım . İmkanın oldukça emzirmeye çalış yoksa bırakır demedi deme

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Atak dönemine girmiştir bu dönemde uykusuzluk, huysuzluk, meme reddi olur bunlar gayet doğal. Elinden geldiğince emzirmeye çalış biberondan mamayı içerken fazla efor sarfetmiyor dolu dolu mama geliyor oda kolayına geliyor dolayısıyla memeyi bırakmak istiyor

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Dediğim gibi atak zamani ne zaman olduğu belli olmuyo 2.5 ay kucağında gezerek emerek uyudu canım gezdirmesem almiyodu memeyi üstüne düşmesem bırakırdı sende elinden geldiğince biraktirmamaya çalış canım
Gündüz kesinlikle emmiyor gece de uykulu uykulu zorla veriyorum emiyor ama biberonu tamamen cikarticam vermemeye baslicam
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ah ah o 4 ay atağı berbat bir zamandı bizde yaşadık uykusuz geceler huzursuz günler ağlamali vakitler ayy çok zor canım Allah yardımcın olsun
Allah razı olsun canım benim sorma ya gündüzleri uyuyan bebeğim artık uyumuyor uyusa da 10 dk içinde uyanıyor ne zamn biter bu atak dönemi

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Allah razı olsun canım benim sorma ya gündüzleri uyuyan bebeğim artık uyumuyor uyusa da 10 dk içinde uyanıyor ne zamn biter bu atak dönemi
Büyük ihtimalle atak dönemi ama mamada süt fazla gelip göğüsten az geldiği için kendini sıkıp ağlıyordur canım . İmkanın oldukça emzirmeye çalış yoksa bırakır demedi deme
Çok doğru canım bir ara daha böyle oldu annemgildeydim o sıra bana yardımcı oldu biberonu vermemeye başladık atlattık emmeye basliyodu yine aynısı oldu kafasını bile göğsüme çevirdigimde ağlamaya basladi ama bugun başladı dün ondan önceki günler böyle bişey yoktu

Tüm sayfalar yüklendi.