Sorum var Kızlar acil bakar mısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azra melis Ebru tarafından oluşturulan Kızlar acil bakar mısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 603 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar acil bakar mısınız
Konbuyu başlatan Azra melis Ebru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Düzelir canım sık sık emzir biberonu ağlasa dahi verme anlamayyorlar sanma anlıyorlar
Vallahi anlıyorlar canım 4 aylık ama herşeyi anlıyor ya diyorlardı artık seni tanıyor emmeyi birakmaz diye ama öyle olmuyormus bazı insanlar nasl hem mama hem emzirebiliyor şaşırıyorum annem de diyor iki ay sabret zaten ek gıda da vericeksin mama verme diyor birde canım mama verdiğim zaman kotu olur böyle ağzından ekşi mama geliyor ağlamaya başlıyor acaba refluden dolayı mı emmek istemiyor anlamadım

Hemsirehanım❤️

Kayıtlı Üye
rank
Vallahi anlıyorlar canım 4 aylık ama herşeyi anlıyor ya diyorlardı artık seni tanıyor emmeyi birakmaz diye ama öyle olmuyormus bazı insanlar nasl hem mama hem emzirebiliyor şaşırıyorum annem de diyor iki ay sabret zaten ek gıda da vericeksin mama verme diyor birde canım mama verdiğim zaman kotu olur böyle ağzından ekşi mama geliyor ağlamaya başlıyor acaba refluden dolayı mı emmek istemiyor anlamadım
Canım genelde biberon kolaylarına geliyor emmek belli bir efor istiyor ya genelde emerken mama verilen tüm bebekler yavaş yavaş bırakıyor emmeyi biberon kolayına geldiği için

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Canım genelde biberon kolaylarına geliyor emmek belli bir efor istiyor ya genelde emerken mama verilen tüm bebekler yavaş yavaş bırakıyor emmeyi biberon kolayına geldiği için
Doğrudur 3 aylıkken de bu şekilde oldu 3 gün anca tekrar emmeye başladı kendi kendine yine aynısı olmaya başladı tam düzeldi derken tekrar aynısı oldu biberonu da kesinlikle vermemeye baslicam

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Vallahi canım olduğum yerde zıplayarak bile vermeye çalıştım aglama krizine girdi baktım olmuyor mama yaptım mecbur baya açtı çünkü mamayı içti uyuttum uykuda göğsümu verdim hani kaynayinca birde süt akmaya basliyor ya öyle oldu gogsumu tuttu sütü içti dediğin gibi gündüz vermicem artık mamayı sütüm yetmiyor diyerekten veriyodum mamayı ama mama da yaramıyor mamayı içtiği zaman ağzından eski mama geliyor.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kabızlığı şu şekilde yapamıyor yaparken de ağlayarak yapıyor ve mama verdiğim için sürekli ağzından ekşi mama geliyor acaba refluden dolayı mı içmek istemiyor anlamadım

Kabızlığı şu şekilde yapamıyor yaparken de ağlayarak yapıyor ve mama verdiğim için sürekli ağzından ekşi mama geliyor acaba refluden dolayı mı içmek istemiyor anlamadım
Saol bebeğim düşüncelerin için 🙏
O alışmış kuzum biberona onu istiyor sen kendi sütünü attirmaya çalış bol bol ye meyve suları su herseyi iç mama çözüm değil her bebekte bir değil kimi hem mama hem süt veriyo birakmiyo kimi bı kere mama içince sütü birakiyo sen ısrarcı ol biberon verme bı süre mama verceksende kaşıkla ver

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Biberon verme inşaAllah düzelir Rabbim işini kolaylaştırsın 💐
Tamamdır canım benim amin inşallah saolasin

O alışmış kuzum biberona onu istiyor sen kendi sütünü attirmaya çalış bol bol ye meyve suları su herseyi iç mama çözüm değil her bebekte bir değil kimi hem mama hem süt veriyo birakmiyo kimi bı kere mama içince sütü birakiyo sen ısrarcı ol biberon verme bı süre mama verceksende kaşıkla ver
Doğru diyorsun canım dediğin gibi kasikla vericem artık mamayı

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kızlar bebeğim 4 aylık fakat gece de sık sık uyanıyor gözleri kapalıyken ağlıyor gündüzleri de hiç uyumuyor 10 dk içinde direk uyanıyor ama uykusu var sürekli esniyor dişten şüpheleniyorum çünkü hem mama hem emiyodu artık eskisi gibi de emmiyor artık göğsümde kendini sıkıyor emiyor sonra aglamaya başlıyor ama mamayı verince yiyiyor anlamadım ya
Atak zamanimda olabilir canım bu durum ise geçici bir durum endişelenme emzirmede zorluk yaşıyorsan farklı pozisyonlarda emzirmeyi dene istersej kucağında mesela yürürken olsun faydasını göreceksindir

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Atak zamanimda olabilir canım bu durum ise geçici bir durum endişelenme emzirmede zorluk yaşıyorsan farklı pozisyonlarda emzirmeyi dene istersej kucağında mesela yürürken olsun faydasını göreceksindir
Dediğin gibi yaptım canım emmeye başladı ama mamayı da arıyor atak zamanı ne zaman geçer inşallah beni bırakmaz ya bir günde nasıl değişti anlamadım hem mama hem süt içerdi noldu anlamadım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Dediğin gibi yaptım canım emmeye başladı ama mamayı da arıyor atak zamanı ne zaman geçer inşallah beni bırakmaz ya bir günde nasıl değişti anlamadım hem mama hem süt içerdi noldu anlamadım
İşte aslında anlamadıpımız nokta çocuk memeyi almayınca direk mamaya başvurmamız aslında bebeklerin atak dönemlerni takip edersek neyş ne zaman yaptığını anlarız canım benim oğlum 4. Ay atağında sadece ben ayakta emzirirken emerdi abartmıyorum günün 24 saatinin nerdeyse 20 saatini ayakta geçirdiğimi biliyorum emzirmek için. Mama için asla tavşz verme şuan nasıl emdi ise öyle emzirmeye devam et en fazla 1 ay sabredeceksin güven bana sonrası düzelecek

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
İşte aslında anlamadıpımız nokta çocuk memeyi almayınca direk mamaya başvurmamız aslında bebeklerin atak dönemlerni takip edersek neyş ne zaman yaptığını anlarız canım benim oğlum 4. Ay atağında sadece ben ayakta emzirirken emerdi abartmıyorum günün 24 saatinin nerdeyse 20 saatini ayakta geçirdiğimi biliyorum emzirmek için. Mama için asla tavşz verme şuan nasıl emdi ise öyle emzirmeye devam et en fazla 1 ay sabredeceksin güven bana sonrası düzelecek
Canım bende ayakda emziriyorum bazen ya eşim çok sabırsız bir insan çocuğu ağlayarak gördüğü zaman diyor mama verelim ağlatma çocuğu falan bnde gün boyu mama vermiyorum emzirmeye çalışıyorum akşam uyumadan önce veriyorum mamayı ama bu sefer de mamayı içinde rahatsız oluyor ekşi mama geliyor ağzından nedeni nedir bilmiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.