Sorum var Kızlar acil bakar mısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azra melis Ebru tarafından oluşturulan Kızlar acil bakar mısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 280 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar acil bakar mısınız
Konbuyu başlatan Azra melis Ebru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 3 gündür çok kötü vücudum kaşınıyor özellikle akşama dogru geceleri oluyor önceden sol kolum kasinirdi kırmızı noktalar cikiyodu şimdi de tüm vücuduma yayıldı sürekli kasinma halindeyim sizce nedeni ne olabilir hastaneye fln da gitmedim gerek duymadim
Canim nasılsın seni sıra altın eşinle problerinizi hallettinmi kaşınma alersik okur stres kaynaklı olur daha olmadı doktora git

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar 3 gündür çok kötü vücudum kaşınıyor özellikle akşama dogru geceleri oluyor önceden sol kolum kasinirdi kırmızı noktalar cikiyodu şimdi de tüm vücuduma yayıldı sürekli kasinma halindeyim sizce nedeni ne olabilir hastaneye fln da gitmedim gerek duymadim
Kaç haftalık gebesin peki ? Benim 35 den sonra başlamıştı deli givi kaşınıyordum ama sadece geceleri kolum bacaklarım karnım 🥺🥺. Karaciğer enzimlerim yükselmişti ve gebelik kolestazisi çıkmıştı canım bende . Çok dikkat et doktoruna söyle ya krem verir yada haftan 37 gibi civarda ise direk doğuma alırlar

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Kaç haftalık gebesin peki ? Benim 35 den sonra başlamıştı deli givi kaşınıyordum ama sadece geceleri kolum bacaklarım karnım 🥺🥺. Karaciğer enzimlerim yükselmişti ve gebelik kolestazisi çıkmıştı canım bende . Çok dikkat et doktoruna söyle ya krem verir yada haftan 37 gibi civarda ise direk doğuma alırlar
Gebe değilim canım ama sürekli iğne batar gibi kasintim oluyor sürekli kaşıntı halindeyim nedeni ne bilmiyorum ilk kolunda başladı sonra vücuduma yayıldı

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Gebe değilim canım ama sürekli iğne batar gibi kasintim oluyor sürekli kaşıntı halindeyim nedeni ne bilmiyorum ilk kolunda başladı sonra vücuduma yayıldı
Sadece geceleri mi başlıyor uyuz da olabilir o zaman . Yada aşırı yağlı ve belirli bir saatten sonra yemek yiyorsan karaciğer enzimlerinde artış da olabilir canım .

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Geçmiş olsun canim

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Sadece geceleri mi başlıyor uyuz da olabilir o zaman . Yada aşırı yağlı ve belirli bir saatten sonra yemek yiyorsan karaciğer enzimlerinde artış da olabilir canım .
Bilmiyorum ki canım gündüz o kdr değilde akşama doğru çok sık sık kaşınıyorum üç gündür bu şekilde geçmedi belki dediğin gibi karaciğer enzimlerim yükselmiş olabilir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun canim
Saol kuzum

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Bilmiyorum ki canım gündüz o kdr değilde akşama doğru çok sık sık kaşınıyorum üç gündür bu şekilde geçmedi belki dediğin gibi karaciğer enzimlerim yükselmiş olabilir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Saol kuzum
Nasılsın canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar