Sorum var Kızlar acil bakar mısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azra melis Ebru tarafından oluşturulan Kızlar acil bakar mısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 291 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar acil bakar mısınız
Konbuyu başlatan Azra melis Ebru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bilmiyorum ki canım gündüz o kdr değilde akşama doğru çok sık sık kaşınıyorum üç gündür bu şekilde geçmedi belki dediğin gibi karaciğer enzimlerim yükselmiş olabilir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Saol kuzum
Doktora git ama canım ihmal etme asla

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Doktora git ama canım ihmal etme asla
Olmadı hastaneye gidicem bebeğim vallahi kaşıntı çok zor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum şimdi acilden geldim kanda enfeksiyon çıktı agumentin.antibiyotigini verdi
Ayy kuzum çok geçmiş olsun çok çabuk iyilesir inşallah minik paşa çok üzüldüm çocuklar hasta olmasin ya çok zor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Olmadı hastaneye gidicem bebeğim vallahi kaşıntı çok zor
Git canım git ihmal etme . En azından neden olduğunu anlarsın eğer uyuz ise evde ki her şeyi yıkarsın ki kimseye bulaşmasın diye . Karaciğer enzimi ise de yemeğe çok dikkat edersin .

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Git canım git ihmal etme . En azından neden olduğunu anlarsın eğer uyuz ise evde ki her şeyi yıkarsın ki kimseye bulaşmasın diye . Karaciğer enzimi ise de yemeğe çok dikkat edersin .
Vallahi canım kaşınmaktan resmen sinir oldum su an bile kötü şekilde kaşınıyorum eminim ki uyuz olabilir zaten böyle bir salgin da varmış geçiren tanıdıklarım var inşallah cocuklarima geçmez

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Vallahi canım kaşınmaktan resmen sinir oldum su an bile kötü şekilde kaşınıyorum eminim ki uyuz olabilir zaten böyle bir salgin da varmış geçiren tanıdıklarım var inşallah cocuklarima geçmez
O zaman ilk önce evdeki kendi yatak çarşafın olmak üzere sıcak suda yıka canım . Ve her gün çarşafını yıka canım . İhmal etme

G

Gülhanım

Guest
Kızlar 3 gündür çok kötü vücudum kaşınıyor özellikle akşama dogru geceleri oluyor önceden sol kolum kasinirdi kırmızı noktalar cikiyodu şimdi de tüm vücuduma yayıldı sürekli kasinma halindeyim sizce nedeni ne olabilir hastaneye fln da gitmedim gerek duymadim
Kaşıntı özellikle gece oluyorsa iğne gibi de batıyor diyorsunuz uyuz olmuş olabilirsiniz bizede deprem sonrası bulaşmıştı çok şükür geçti çamur gibi bir kremi var 3 gün üst üste sürüp çarşaf kıyafet ne varsa yikamistik günlük çamaşır çarşaf degistiyorduk sirkeli su yapmıştım içeriye sürekli sıkıyordum ve günlük duş bu şekilde uzun sürmeden geçer inşallah

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar 3 gündür çok kötü vücudum kaşınıyor özellikle akşama dogru geceleri oluyor önceden sol kolum kasinirdi kırmızı noktalar cikiyodu şimdi de tüm vücuduma yayıldı sürekli kasinma halindeyim sizce nedeni ne olabilir hastaneye fln da gitmedim gerek duymadim
Uzun Süredir kaşınıyormuş zaten canım doktora görün derim

Tüm sayfalar yüklendi.